Nuty: nauka gry na basie

Szkoła na bas cz. 2 - basem przez skale (+ płyta CD) - Kamil Skwara

45 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Druga część "Szkoły na bas" Kamila Skwary poza rozdziałami ˝Jak ćwiczyć na basie˝ i ˝Wizualizacja˝ zawiera głównie omówienia 41 skal muzycznych. Dla każdej ze skal zaprezentowane jest ćwiczenie z konkretną basową zagrywkę zbudowaną z dźwięków danej skali. Ćwiczenia przedstawione są w nutach i tabulaturze. Dołączona do książki płyta CD również zawiera ćwiczenia. Przy każdym ćwiczeniu znajdują się informacje o pracy lewej i prawej ręki. Nuty na gitarę basową dla średnio-zaawansowanych. Spis treści: *Wstęp*Jak ćwiczyć na basie*Wizualizacja*Skale muzyczneSKALE PENTATONICZNE*Pentatonika durowa*Pentatonika molowa*Pentatonika jońska*Pentatonika indyjska (hinduska)i inne Tytuł: Szkoła na bas cz. 2Autor: Kamil SkwaraStopień trudności: dla średniozaawansowanychInstrument: gitara basowaWydawnictwo: AbsonicFormat: 40 str, A4, miękka oprawa, w komplecie z płytą CDJęzyk wydania: polskiISBN: 9788362030248 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Skwara Kamil ″Szkoa na bas cz.1″ + CD
AN Skwara Kamil ″Szkoa na bas cz.3″ + CD
AN Skwara Kamil ″Szkoa na bas cz.2″ + CD
AN DVD 12 Szkoła na Cajon
Fender czyli jak brzmi legenda...

Fender czyli jak brzmi legenda...

Firmy muzycznej założonej przez Leo Fendera, po drugiej wojnie światowej, chyba nie trzeba przedstawiać. To pierwszy producent gitar elektrycznych i wzmacniaczy na szeroką skalę. Takie hasła jak Telecaster, Jaguar, Mustang, Precission Bass, Jazz Bass... oraz oczywiście Stratocaster, to słowa znane n

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

Spotkanie z muzyką filmową w kawiarni „Papuga”

Spotkanie z muzyką filmową w kawiarni „Papuga”

Kawiarnia „Papuga” w Bielsku-Białej przez wiele lat sąsiadowała z bielską szkołą muzyczną stając się częstym miejscem spotkań zarówno uczniów jak i nauczycieli POSM. Chociaż kilka lat temu POSM został przeniesiony do nowego budynku nieco dalej od „Papugi” artyści postanowili ponownie pojawić się w k

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl