Nuty: nauka gry na basie

Szkoła na bas cz. 1 - Kamil Skwara

45 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Szkoła na bas przeznaczona jest dla początkujących i średnio-zaawansowanych basistów. Poza podstawami zapisu nutowego i nauką gry dwoma sposobami (palcami lub kciukiem), książka omawia dokładnie budowę gitar basowych, dobór strun i akcesoriów, podstawowe regulacje, a także sposoby transportu i czyszczenia instrumentu. Na dołączonej do książki płycie CD nagrane zostały wszystkie prezentowane w nutach i tabulaturze ćwiczenia.  Spis treści: WstępI - podstawowe informacje o gitarze basowej*Materiały stosowane do produkcji gitar basowych*Gryf*Korpus*Przetworniki / przystawki / pickupy*Ustawienie przetworników*Układ korekcji barwy dźwięku*Klucze / stroiki*Mosteki inne Tytuł: Szkoła na bas cz. 1Autor: Kamil SkwaraStopień trudności: dla poczatkujących i średniozaawansowanychInstrument: gitara basowaWydawnictwo: AbsonicFormat: 44 str, A4, miękka oprawa, w komplecie z płytą CDJęzyk wydania: polskiISBN: 9788387217983 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Skwara Kamil ″Szkoa na bas cz.1″ + CD
AN Skwara Kamil ″Szkoa na bas cz.3″ + CD
AN Skwara Kamil ″Szkoa na bas cz.2″ + CD
AN DVD 12 Szkoła na Cajon
Kwartet smyczkowy Walasek

Kwartet smyczkowy Walasek

Jedyny ściśle rodzinny, profesjonalny kwartet smyczkowy na świecie. Występuje w składzie: ojciec - wiolonczelista Wojciech Walasek oraz jego dzieci - skrzypkowie Emilia i Wojciech i altowiolista Kamil. Głębokie tradycje muzykowania w rodzinie Walasków sięgają XVIII wieku.

Spotkanie z muzyką filmową w kawiarni „Papuga”

Spotkanie z muzyką filmową w kawiarni „Papuga”

Kawiarnia „Papuga” w Bielsku-Białej przez wiele lat sąsiadowała z bielską szkołą muzyczną stając się częstym miejscem spotkań zarówno uczniów jak i nauczycieli POSM. Chociaż kilka lat temu POSM został przeniesiony do nowego budynku nieco dalej od „Papugi” artyści postanowili ponownie pojawić się w k

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl