Nuty: nauka gry na basie

Kamil Skwara: Szkoła na bas cz. 3 (+ płyta CD) - ćwiczymy na basie

45 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Książka jest kontynuacją dwóch poprzednich podręczników autorstwa Kamila Skwary, w których omawiane były podstawy gry na gitarze basowej. Ta publikacja porusza tematy związane z rytmiką gry. Materiał dedykowany jest dla uczniów o poziomie podstawowym i poziomu średniozaawansowanym. Zamieszczone w książce ćwiczenia pomogą grać lepiej rytmicznie i technicznie. Dodatkowo książka zawiera informacje o kompresorze i limiterze oraz o equalizerze, jako podstawowych urządzeniach używanych przez gitarzystów basowych. Dołączona płyta CD zawiera ćwiczenia wspierające zagadnienia z książki.  Spis treści: *Wstęp*Kompresor i limiter do gitary basowej*Equalizer do gitary basowej*Ćwiczenia Tytuł: Szkoła na bas cz. 3 - ćwiczymy na basie (+ płyta CD) Autor: Kamil SkwaraStopień trudności: dla początkujących i średniozaawansowanychInstrument: gitara basowa Wydawnictwo: Absonic Format: 28 str, A4, miękka oprawa, w zestawie z płytą CD Język wydania: polskiISBN: 9788362030484 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Skwara Kamil ″Szkoa na bas cz.3″ + CD
AN Skwara Kamil ″Szkoa na bas cz.1″ + CD
AN Skwara Kamil ″Szkoa na bas cz.2″ + CD
AN DVD 12 Szkoła na Cajon
Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

Kwartet smyczkowy Walasek

Kwartet smyczkowy Walasek

Jedyny ściśle rodzinny, profesjonalny kwartet smyczkowy na świecie. Występuje w składzie: ojciec - wiolonczelista Wojciech Walasek oraz jego dzieci - skrzypkowie Emilia i Wojciech i altowiolista Kamil. Głębokie tradycje muzykowania w rodzinie Walasków sięgają XVIII wieku.

Zespół GIARDINO DI DELIZIE

Zespół GIARDINO DI DELIZIE

W marcu 2020 ukazała się druga płyta zespołu Gems of the Polish Baroque tym razem z polską barokową muzyką instrumentalną. Na płycie znajdują się utwory Szarzyńskiego, Förstera, Mielczewskiego, Jarzębskiego i Zieleńskiego.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl