Nuty: Nuty

Światy dziecięce na wiolonczelę i fortepian - Katarzyna Kwiecień-Długosz

37 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Światy dziecięce' to zbiór ośmiu miniatur autorstwa dr. Katarzyny Kwiecień-Długosz - kompozytorki związanej z Instytutem Muzyki Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Zielonogórskiego - napisanych z myślą o najmłodszych wykonawcach. Utwory zostały zainspirowane obserwacjami świata dziecięcego i ich postrzegania rzeczywistości.Opracowanie zawiera nuty na fortepian oraz głos solowy na wiolonczelę z propozycjami palcowania i smyczkowania doświadczonego wiolonczelisty Wojciecha Kaszuby.Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje.Spis utworów: Lustereczko, powiedz przecieZegarLokomotywaMarsz kaczątekKołysankaGramy gamyEchoPozytywka z lalką   Tytuł: Światy dziecięce na wiolonczelę i fortepianAutor: Katarzyna Kwiecień-DługoszStopień trudności: dla początkującychInstrument: fortepian, wiolonczelaNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Ars musicaFormat: A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polski, angielskiISBN: 9790801566348 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Twardowski Romuald - piewajce wiolonczele. atwe utwory na dwie wiolonczele
Yamaha WF49240R TRUSS HEAD SCREW 5.0X16 MFZN2W3 L-140S
Yamaha VC5 S wiolonczela 4/4
MStar pokrowiec na fortepian Yamaha GC1
fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Agata Dalli

Agata Dalli

'Piękny głos, talent aktorski, zmysłowa prezencja sceniczna' - to główne cechy tej wszechstronnie uzdolnionej artystki. Agata Dalli oprócz śpiewu z akompaniamentem orkiestry, wykonuje utwory na fortepian solo oraz śpiewa z własnym akompaniamentem fortepianu.

Romuald Twardowski – kompozytor, pedagog

Romuald Twardowski – kompozytor, pedagog

Urodzony w Wilnie w 1930 r. W latach 1952-57 studiował fortepian i kompozycję w klasie Juliusa Juzeliunasa w Państwowym Konserwatorium Litewskiej SRR w Wilnie. Studia kompozytorskie kontynuował w latach 1957-60 w Państwowej Wyższej Szkole Muzycznej w Warszawie u Bolesława Woytowicza.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl