Nuty: piosenki dla dzieci

Świąteczny prezent - Słuchaj i śpiewaj z nami (+ płyta CD)

20 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Książeczka zawiera świąteczne i zimowe teksty dla dzieci przedszkolnych. Pomogą ubogacić, urozmaicić zajęcia tematycznie związane ze Świętami Bożego Narodzenia oraz zimą. W książce znalazły się: opowiadanie o wróbelku, wiersze, teksty kolęd i zimowe piosenki wraz z zapisem nutowym. Do książeczki dołączona jest płyta CD w blisterze na przedniej okładce. Płyta zawiera: opowiadanie, 3 wiersze i 2 kolędy oraz 3 piosenki zimowe - wykonania pełne oraz w wersji instrumentalnej. Tytuł: Świąteczny prezent - Słuchaj i śpiewaj razem z namiAutor: wieluStopień trudności: -Instrument: fortepian, głos Notacja muzyczna: zapis nutowy, słowaWydawnictwo: AksjomatFormat: 21 x 24 cm, twarda oprawa, płyta CDJęzyk wydania: polskiISBN: 9788377137499 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Yamaha VZ735100 płyta zasilacza do 01V
Yamaha WS516200 Płyta PNL PSR-e423
Yamaha WF21260R środkowa płyta stykowa klawiatury P-70
Yamaha WG306200 Płyta główna DLMCD PSR-e403
Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

Zespół GIARDINO DI DELIZIE

Zespół GIARDINO DI DELIZIE

W marcu 2020 ukazała się druga płyta zespołu Gems of the Polish Baroque tym razem z polską barokową muzyką instrumentalną. Na płycie znajdują się utwory Szarzyńskiego, Förstera, Mielczewskiego, Jarzębskiego i Zieleńskiego.

Maciej Zieliński

Maciej Zieliński

W minionym roku Maciej Zieliński bardzo wyróżniał się na scenie muzyki współczesnej. We wrześniu ukazała się jego płyta monograficzna "Across the Millenniums - Muzyka z przełomu tysiącleci" podsumowująca twórczość poważną.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl