Nuty: Nuty

Starting Ukulele - szkoła gry na ukulele dla dzieci - Steven Sproat (+ płyta CD)

42 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Podręcznik gry na ukulele dla młodych muzyków, wprowadzający wszystkie pojęcia potrzebne do gry na ukulele, wykorzystujący do tego celu między innymi zdjęcia, diagramy i przykładowe utwory ułatwiające naukę. Do książki dołączona jest płyta CD z plikami audio lub MP3. Znajdziesz na niej podkłady do utworów znajdujących się w książce. Autorem podręcznika jest Steven Sproat, doświadczony ukulelista, który występował w radiu BBC czy New York Ukulele Festival. Tytuł: Starting Ukulele Autor: Steven Sproat Stopień trudności: dla początkujących Instrument: ukulele Wydawnictwo: Wise Publications Format: 40 str, 229x305mm, miękka oprawa, w komplecie płyta CD Język wydania: angielski ISBN: 9781847720498 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN DVD 12 Szkoła na Cajon
AN DVD 10 Szkoła na Cajon
Richwood UK 185 ukulele sopranowe
Korala UKC 250 CE ukulele koncertowe z przetwornikiem cutaway
Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

Zespół GIARDINO DI DELIZIE

Zespół GIARDINO DI DELIZIE

W marcu 2020 ukazała się druga płyta zespołu Gems of the Polish Baroque tym razem z polską barokową muzyką instrumentalną. Na płycie znajdują się utwory Szarzyńskiego, Förstera, Mielczewskiego, Jarzębskiego i Zieleńskiego.

Maciej Zieliński

Maciej Zieliński

W minionym roku Maciej Zieliński bardzo wyróżniał się na scenie muzyki współczesnej. We wrześniu ukazała się jego płyta monograficzna "Across the Millenniums - Muzyka z przełomu tysiącleci" podsumowująca twórczość poważną.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl