Nuty: nuty na skrzypce

Ready to Play - Tango Classics for Violin and Piano - nuty na skrzypce z fortepianem - George A Speckert

71 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Pozycja z serii "Ready to Play" to wspaniała kolekcja zawierająca klasyczne tanga w opracowaniu na skrzypce z fortepianem. Znajduje się tu między innymi 'El choclo' Angela Villoldo czy 'El día que me quieras' Carlosa Gardela. Wszystkie utwory w standardowym zapisie nutowym na skrzypce z fortepianem.Spis utworów: Libertango - Astor PiazzollaEl Entrerriano - Rosendo MendizabalOdeon - Ernesto NazarethDerecho Viejo - Eduardo ArolasEl choclo - Angel Villoldol El día que me quieras - Carlos Gardel   Tytuł: Ready to Play - Tango Classics for Violin and Piano Autor: (edycja) George A SpeckertStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: skrzypce, fortepianSeria: Ready to Play Notacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: BarenreiterFormat: 27 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielski, niemieckiISBN: 9790006543076 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Violin play-along: Great Themes (muzyka filmowa na skrzypce + CD)
PWM Rni - 20 rock classics. Play guitar with... (utwory na gitar + CD)
PWM Bach Johann Sebastian - Najpikniejszy Bach na fortepian, skrzypce z fortepianem i organy (+ partie instrumentw)
PWM Rni - Jazz standards. Piano play-along (utwory na fortepian, wokal i gitar + CD)
SKRZYPCE

SKRZYPCE

Jest to najmniejszy instrument smyczkowy, który wywodzi się od skrzypiec barokowych. Niemniej jednak instrumenty przypominające skrzypce, z których instrument ten mógł wyewoluować można spotkać w wielu miejscach na Ziemi...

Skrzypce – osobliwości tworu doskonałego

Skrzypce – osobliwości tworu doskonałego

Obecnie w Poznaniu trwa XIV Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy im. H. Wieniawskiego. To zwyczajowo najważniejsze wydarzenie muzyczne w Polsce … kiedy nie odbywa się właśnie „Konkurs Szopenowski”. Ale czy skrzypce, nie są czymś bardziej „wrażliwym” od fortepianu ? – tworem ważniejszym?

Kwintet Warsaw Camerata

Kwintet Warsaw Camerata

Zespół tworzą liderzy sekcji orkiestry Warsaw Camerata: Adam Zarzycki – I skrzypce, Monika Kos-Nowicka – II skrzypce, Michał Styczyński – altówka, Jerzy Wołochowicz – wiolonczela i Małgorzata Kołcz – kontrabas.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl