Nuty: kolędy na fortepian pianino

Polskie kolędy - łatwe nuty literowe dla początkujących - na fortepian lub keyboard

39 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


"Polskie kolędy - proste nuty literowe dla początkujących" to zbiór 18 tradycyjnych polskich kolęd w łatwych opracowaniach muzycznych na keyboard lub inny instrument klawiszowy. To idealna propozycja dla wszystkich, którzy chcą w okresie Bożego Narodzenia cieszyć się samodzielnie wykonaną muzyką. Z naszymi nutami jest to możliwe niezależnie od poziomu zaawansowania w grze na instrumencie.Publikacja obejmuje bardzo proste opracowania kolędowe w formie nut literowych. Wszystkie kolędy posiadają zapis nutowy linii melodycznej, a dla ułatwienia w główkach nut, zapisano literowe nazwy dźwięków. Pozwoli to w szybki i prosty sposób znaleźć odpowiedni dźwięk na klawiaturze keyboardu czy pianina i zagrać kolędę bez znajomości położenia nut na pięciolinii. Pod każdym zapisem nutowym znajdziesz tekst kolędy, dzięki czemu możesz śpiewać i grać jednocześnie. Wydanie wzbogacone jest o pełne słowa utworów zamieszczonych przy poszczególnych kolędach a także o akordy i ich diagramy pokazującymi ułożenie palców na klawiaturze pianina (keyboardu). Akordy mogą być wykorzystywane również przez akompaniament gitary lub innego instrumentu. Bez względu na to, czy grasz na flecie, klarnecie, oboju, czy innym instrumencie w stroju C, te proste opracowaniapozwolą Ci cieszyć się ulubionymi kolędami podczas Świąt. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje. Spis treści: Lulajże Jezuniu Cicha noc Gdy śliczna Panna Jezus Malusieńki Wśród nocnej ciszy Przybieżeli do Betlejem Pójdźmy wszyscy do stajenki Dzisiaj w Betlejem Mizerna cichaDo szopy, hej pasterze Bóg się rodzi Gdy się Chrystus rodzi Anioł pasterzom mówił W żłobie leży Mędrcy świata Wesołą nowinę Hej w dzień narodzenia Jezusa narodzonego Tytuł: Polskie kolędy - łatwe nuty literowe dla początkujących - na fortepian lub keyboardOpracowanie muzyczne: Kinga Antkiewicz i Krzysztof JaskólskiRedakcja muzyczna: Agnieszka SakowiczOpracowanie graficzne: Iwona Karmolińska-Peta i Joanna JaskólskaStopień trudności: dla początkującychInstrument: fortepian, keyboard, instrumenty w stroju CNotacja muzyczna: zapis nutowy, akordy, diagramy klawiszowe, pełne tekstyWydawnictwo: ArwenaFormat: 40 str., A4, oprawa miękkaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788396982018   zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Polskie Karaoke vol. 10 DVD
AN Polskie Karaoke vol. 13 DVD
AN Polskie Karaoke vol. 9 DVD
AN Polskie Karaoke vol. 4 DVD
fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Muzykalne polskie korzenie

Muzykalne polskie korzenie

Poszukiwacze muzykalnych genów dostali ostatnio kolejny argument za tym, by Polskę traktować jako ich cenne źródło. Swoje polskie korzenie ujawniła amerykańska gwiazda muzyki klasycznej, wirtuozka skrzypiec Rachel Barton Pine...

fagot

fagot

Fagot składa się z dwóch drewnianych rur różnej długości połączonych ze sobą w dolnej części instrumentu (tzw. stopie) oraz ustnika w formie podwójnego stroika nakładanego na wygiętą rurkę (często srebrną lub złotą) w kształcie litery "S" nazywaną "Esem". Fagot posiada wyraziste sil

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl