Nuty: aranżacja rozrywka i jazz

Peter Bell: Creating Commercial Music (+ audio i video online) - naucz się jak tworzyć muzykę na rynek komercyjny

122 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Naucz się tworzyć komercyjną muzykę dla współczesnego rynku - dla reklam, bibliotek muzycznych, telewizji i nie tylko. Zapoznaj się z kreatywnymi, technicznymi/produkcyjnymi i biznesowymi umiejętnościami i praktykami wymaganymi do produkcji muzyki komercyjnej. Ten podręcznik krok po kroku pokaże Ci jak to zrobić. Autor Peter Bell przedstawia przykłady audio i wideo oraz szczegółowe studia przypadków swojej pracy. Dzięki tej książce nauczysz się: tworzyć muzykę do reklam, motywów telewizyjnych, bibliotek muzycznych itp., reklamować swoje usługi klientom bezpośrednim, a także agencjom reklamowym i innym komercyjnym konsumentom muzyki, rozumieć wytyczne klienta oraz oczekiwania i wymagania piosenek reklamowych, podkreśleń, pakietów utworów z biblioteki, muzyki telewizyjnej i innych formatów, tworzyć podkłady głosowe, partytury oraz sesje na żywo i nagrania wokalne o wysokiej wartości produkcyjnej. Audio online - dodatkowe materiały muzyczne Podkłady do zagrania każdego utworu oraz wersje demo utworów (pliki Mp3) są zawarte w cenie tej książki. Pliki można odtworzyć online lub pobrać ze strony https:// www. halleonard. com/mylibrary/ wykorzystując z kodu dostępu - AUDIO ACCESS CODE, który znajduje się na pierwszej stronie książki.Więcej o audio online przeczytasz >>> w artykule Tytuł: Creating Commercial Music (+ audio i video online)Autor: Peter BellWydawnictwo: Berklee PressFormat: 168 stron, A4, miękka oprawa, kod audio i video onlineJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780876392010 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Latin Percussion Agogo Bell Dry LP Dry Agog bell, duy
Steinberg Cubase Artist 7 program komputerowy (darmowy update do wersji 8 online)
Steinberg Cubase Artist 7 EDU program komputerowy, wersja edukacyjna (darmowy update do wersji 8 online)
Thomastik (634525) Peter Infeld PI100 struny skrzypcowe 4/4
Nikołaj Rimski-Korsakow

Nikołaj Rimski-Korsakow

Wybitna postać muzyki rosyjskiej, członek słynnej Potężnej Gromadki, który zarówno jak jej pozostali członkowie starał się tworzyć utwory o charakterze typowo rosyjskim, w których pojawiała się poezja ludowa, dawne opowieści, fantastyczne legendy, słowiańskie rytuały oraz romantyzm Wschodu.

Mikołaj Stroiński - kompozytor

Mikołaj Stroiński - kompozytor

Obok komponowania muzyki telewizyjnej i filmowej Mikołaj Stroiński z sukcesami komponuje ścieżki do popularnych gier video. Ostatnim, znaczącym projektem, jest muzyka do trzeciej części sagi o Wiedźminie – „Wiedźmin 3: Dziki Gon”.

Mali pacjenci namalowali muzykę, wirtuozka ją zagra

Mali pacjenci namalowali muzykę, wirtuozka ją zagra

W czwartek 9 lutego sztuka plastyczna i muzyczna połączą się w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie-Prokocimiu. Amerykańska wirtuozka skrzypiec Rachel Barton Pine rozstrzygnie w nim konkurs „Namaluj muzykę”...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl