Nuty: nuty na keyboard

Niezapomniane przeboje z polskich filmów i seriali 2 - nuty na keyboard ze słowami

29 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Kolekcja 20 niezapomnianych piosenek i utworów instrumentalnych z polskich filmów i seriali w prostym opracowaniu na keyboard. Opracowanie zawiera nuty, diagramy akordów gitarowych i keyboardowych oraz teksty. Spis utworów: Ballada o Tolku Bananie - z serialu TV 'Stawiam na Tolka Banana'Był taki czas - na motywie z serialu TV 'Stawka większa niż życie', wyk. Stanisław MikulskiCzarne chmury - temat przewodni z serialu TVDwa serduszka - piosenka z filmu 'Zimna wojna', wyk. Joanna KuligCzterdzieści lat minęło - z serialu TV 'Czterdziestolatek', wyk. Andrzej RosiewiczEnen - temat z filmuEkstradycja - Przyjaciele - z serialu TV 'Ekstradycja'Ekstradycja - Oddech - z serialu TV 'Ekstradycja'Janosik - temat przewodni z serialu TVJeszcze raz vabank - z filmu 'Vabank II czyli riposta', wyk. Jacek ChmielnikKariera Nikodema Dyzmy - temat przewodni z serialu TVKto tak kradnie jak on (on tak ładnie kradnie) - z filmu 'Hallo, Szpicbródka', wyk. Ewa DębickaMiłość złe humory ma - z filmu 'Małżeństwo z rozsądku', wyk. Bohdan ŁazukaNie jesteś sama - bonus track do ścieżki dźwiękowej z filmu 'Uprowadzenie Agaty', wyk. Seweryn KrajewskiNie lubię poniedziałku - temat przewodni z filmuNim wstanie dzień - z filmu 'Prawo i pięść', wyk. Edmund FettingPornografia - temat przewodni z filmuPoszukiwany, poszukiwana - temat przewodni z filmuTaniec Eleny - z filmu 'Bandyta'Umówiłem się z nią na dziewiątą - piosenka z filmu 'Piętro wyżej', wyk. Eugeniusz Bodo   Tytuł: Niezapomniane przeboje z polskich filmów i seriali 2Autor: różniStopień trudności: dla początkującychInstrument: keyboardNotacja muzyczna: zapis nutowy, diagramy akordów gitarowych i keyboardowychWydawnictwo: Studio BisFormat: 40 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788363204679 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Wenclewski Jacek ″Przeboje muzyki klasycznej″ samouczek na gitar
AN Jakub Jasic Chwila z muzyk Tom 1 nuty na keyboard, ukulele, gitar
J. Gsior - Przeboje wiata w atwym opracowaniu na fortepian - AMERYKA
AN Jakub Jasic Chwila z muzyk Tom 2 nuty na keyboard, ukulele, gitar
Tłumy na pokazach filmowych oraz gwiazdy z Hollywood na wyciągnięcie ręki.

Tłumy na pokazach filmowych oraz gwiazdy z Hollywood na wyciągnięcie ręki.

W piątkowy poranek największą popularnością wśród festiwalowej publiczności cieszyły się przede wszystkim trzy tytuły. Bezpłatne pokazy filmów „Pinokio” i „Kacper przyjazny duszek” przyciągnęły do kina najmłodszych widzów. Dla dorosłych wyjątkową gratką okazały się natomiast „Opowieści, które żyją t

Aga Mikołaj

Aga Mikołaj

Aga Mikołaj jest absolwentką Akademii Muzycznej w Poznaniu, gdzie miała okazję uczyć się śpiewu od prof. Antoniny Kaweckiej – jednej z najbardziej uznanych polskich śpiewaczek operowych. Naukę kontynuowała w Wiedniu.

Marcin Świątkiewicz

Marcin Świątkiewicz

Marcin Świątkiewicz jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich klawesynistów młodego pokolenia. Jego zainteresowania koncentrują się wokół historycznych instrumentów klawiszowych, improwizacji w dawnej i współczesnej stylistyce, a także kompozycji.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl