Nuty: nuty na keyboard

Niezapomniane przeboje z polskich filmów i seriali 1 - nuty na keyboard ze słowami

29 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Kolekcja 17 niezapomnianych piosenek i utworów instrumentalnych z polskich filmów i seriali w prostym opracowaniu na keyboard. Opracowanie zawiera nuty, diagramy akordów gitarowych i keyboardowych oraz teksty. Spis utworów: CZEKASZ NA TĘ JEDNĄ CHWILĘ – z filmu UPROWADZENIE AGATY; wyk. Seweryn KrajewskiDESZCZE NIESPOKOJNE [BALLADA O CZTERECH PANCERNYCH] – z serialu tv CZTEREJ PANCERNI I PIES; wyk. Edmund FettingBAW MNIE – z filmu OCH, KAROL!; wyk. Seweryn Krajewski i UrszulaLATA DWUDZIESTE, LATA TRZYDZIESTE – z filmu LATA DWUDZIESTE, LATA TRZYDZIESTE; wyk. Ludmiła Warzecha LATO, LATO – z filmu SZATAN Z 7-EJ KLASYMOTYLEM JESTEM – z filmu MOTYLEM JESTEM CZYLI ROMANS CZTERDZIESTOLATKA; wyk. Irena Jarocka OD NOCY DO NOCY – z filmu NOCE I DNIE; wyk. Halina KunickaNIE KOCHAĆ W TAKĄ NOC TO GRZECH – z filmu ADA, TO NIE WYPADA!; wyk. Aleksander Żabczyński i Loda NiemirzankaPRZED NOCĄ I MGŁĄ [BALLADA 07] – z serialu tv 07 ZGŁOŚ SIĘ; wyk. Alicja MajewskaPODRÓŻ ZA JEDEN UŚMIECH – z serialu tv PODRÓŻ ZA JEDEN UŚMIECHRAGTIME VABANK – z filmu VABANKRÓŻA I BEZ – z serialu JAK ROZPĘTAŁEM II WOJNĘ ŚWIATOWĄ; wyk. Andrzej Żarnecki RUCHOME PIASKI – z filmu NOCNE GRAFFITI; wyk. zesp. VARIUS MANX SZUKAJ MNIE – z filmu KOGEL-MOGEL; wyk. Edyta GeppertTYLKO WRÓĆ [TAK MI ŹLE] – z serialu tv WOJNA DOMOWA; wyk. Wojciech Gąssowski i Roman HoszowskiW STEPIE SZEROKIM – z serialu tv PRZYGODY PANA MICHAŁA; wyk. Leszek HerdegenUCIEKAJ, MOJE SERCE – z serialu tv JAN SERCE; wyk. Seweryn Krajewski   Tytuł: Niezapomniane przeboje z polskich filmów i seriali Autor: różniStopień trudności: dla początkującychInstrument: keyboardNotacja muzyczna: zapis nutowy, diagramy akordów gitarowych i keyboardowychWydawnictwo: Studio BisFormat: 48 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788392882145 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Wenclewski Jacek ″Przeboje muzyki klasycznej″ samouczek na gitar
AN Jakub Jasic Chwila z muzyk Tom 1 nuty na keyboard, ukulele, gitar
J. Gsior - Przeboje wiata w atwym opracowaniu na fortepian - AMERYKA
AN Jakub Jasic Chwila z muzyk Tom 2 nuty na keyboard, ukulele, gitar
Tłumy na pokazach filmowych oraz gwiazdy z Hollywood na wyciągnięcie ręki.

Tłumy na pokazach filmowych oraz gwiazdy z Hollywood na wyciągnięcie ręki.

W piątkowy poranek największą popularnością wśród festiwalowej publiczności cieszyły się przede wszystkim trzy tytuły. Bezpłatne pokazy filmów „Pinokio” i „Kacper przyjazny duszek” przyciągnęły do kina najmłodszych widzów. Dla dorosłych wyjątkową gratką okazały się natomiast „Opowieści, które żyją t

Aga Mikołaj

Aga Mikołaj

Aga Mikołaj jest absolwentką Akademii Muzycznej w Poznaniu, gdzie miała okazję uczyć się śpiewu od prof. Antoniny Kaweckiej – jednej z najbardziej uznanych polskich śpiewaczek operowych. Naukę kontynuowała w Wiedniu.

Marcin Świątkiewicz

Marcin Świątkiewicz

Marcin Świątkiewicz jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich klawesynistów młodego pokolenia. Jego zainteresowania koncentrują się wokół historycznych instrumentów klawiszowych, improwizacji w dawnej i współczesnej stylistyce, a także kompozycji.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl