Nuty: nuty na keyboard

Niezapomniane przeboje z polskich filmów i seriali 3 - nuty na keyboard ze słowami

35 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera wyjątkową kolekcję 20 niezapomnianych piosenek i utworów instrumentalnych z polskich filmów i seriali w prostym opracowaniu na keyboard. Wydanie opatrzone jest w nuty, diagramy akordów gitarowych i na keyboard oraz teksty piosenek. Nuty przeznaczone dla początkujących muzyków. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje. Spis utworów: 300 MIL DO NIEBA - UCIECZKA - temat z filmu 300 MIL DO NIEBABILANS KWARTALNY - temat przewodni z filmuCZAS HONORU - temat z serialu tvJASMINUM - temat z filmu (napisy końcowe)NOCE I DNIE - WALC BARBARY - temat z serialu tv NOCE I DNIEPAN TADEUSZ - POLONEZ - temat finałowy z filmu PAN TADEUSZDOM - temat z serialu tvPOLSKIE DROGI - temat tytułowy z serialu tvSMUGA CIENIA - temat przewodni z filmuŚWIADECTWO - DZIECIŃSTWO - temat z filmu ŚWIADECTWO (fragment)TRĘDOWATA - WALC - temat z filmu TRĘDOWATA (fragment)PSY - KOŁYSANKA - temat przewodni z filmu PSYTRZY KOLORY - BIAŁY (TANGO) - temat końcowy z filmu TRZY KOLORY - BIAŁYWIERNA RZEKA - temat przewodni z filmu; napisy końcowe (fragment)RODZINA POŁANIECKICH - temat z serialu tvZAKLĘTE REWIRY - temat przewodni z filmuVABANK - PUŁAPKA NA KRAMERA - temat z filmu VABANKZIEMIA OBIECANA - WALC - temat II z filmu ZIEMIA OBIECANA Tytuł: Niezapomniane przeboje z polskich filmów i seriali 3Autor: różniStopień trudności: dla początkującychInstrument: keyboardNotacja muzyczna: zapis nutowy, diagramy akordów gitarowych i keyboardowychWydawnictwo: Studio BisFormat: 40 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788366932159 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Wenclewski Jacek ″Przeboje muzyki klasycznej″ samouczek na gitar
AN Jakub Jasic Chwila z muzyk Tom 1 nuty na keyboard, ukulele, gitar
AN Jakub Jasic Chwila z muzyk Tom 2 nuty na keyboard, ukulele, gitar
J. Gsior - Przeboje wiata w atwym opracowaniu na fortepian - AMERYKA
Tłumy na pokazach filmowych oraz gwiazdy z Hollywood na wyciągnięcie ręki.

Tłumy na pokazach filmowych oraz gwiazdy z Hollywood na wyciągnięcie ręki.

W piątkowy poranek największą popularnością wśród festiwalowej publiczności cieszyły się przede wszystkim trzy tytuły. Bezpłatne pokazy filmów „Pinokio” i „Kacper przyjazny duszek” przyciągnęły do kina najmłodszych widzów. Dla dorosłych wyjątkową gratką okazały się natomiast „Opowieści, które żyją t

Aga Mikołaj

Aga Mikołaj

Aga Mikołaj jest absolwentką Akademii Muzycznej w Poznaniu, gdzie miała okazję uczyć się śpiewu od prof. Antoniny Kaweckiej – jednej z najbardziej uznanych polskich śpiewaczek operowych. Naukę kontynuowała w Wiedniu.

Marcin Świątkiewicz

Marcin Świątkiewicz

Marcin Świątkiewicz jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich klawesynistów młodego pokolenia. Jego zainteresowania koncentrują się wokół historycznych instrumentów klawiszowych, improwizacji w dawnej i współczesnej stylistyce, a także kompozycji.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl