Nuty: Nuty

Niezapomniane przeboje Jerzego Petersburskiego - nuty na fortepian lub keyboard, wokal i akordy gitarowe

22 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


"Niezapomniane przeboje Jerzego Petersburskiego" to zbiór 16 największych przebojów "króla tanga". Opracowanie oparte jest na oryginalnym zapisie fortepianowym autora.Spis utworów:1. CAŁA PRZYJEMNOŚĆ PO MOJEJ STRONIE2. CAŁUJ MNIE3. CZTERY NOGI4. CZY PANI GRA W ZIELONE5. JA SIĘ BOJĘ SAMA SPAĆ6. JA NIE MAM CO NA SIEBIE WŁOŻYĆ7. JUŻ NIGDY8. MŁODYM BYĆ I WIĘCEJ NIC9. NIEBIESKA CHUSTECZKA10. ODROBINĘ SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI11. PRZEBACZ12. SAM MI MÓWIŁEŚ13. TANGO MILONGA14. TO OSTATNIA NIEDZIELA15. TY I MOJA GITARA16. TANGO ANDRUSOWSKIE Tytuł: Niezapomniane przeboje Jerzego PetersburskiegoStopień trudności: dla początkujących i średnio-zaawansowanychInstrument: fortepian, gitaraNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Studio BisFormat: 60 str, A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788390371359   zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - Frozen (utwory na fortepian, wokal i gitar)
PWM ABBA - Gold. Greatest hits (utwory na fortepian, wokal i gitar)
PWM Rni - The big book of standards (utwory na fortepian, wokal i gitar)
PWM ABBA - More Gold. Greatest hits (utwory na fortepian, wokal i gitar)
fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Marek Pijarowski

Marek Pijarowski

Urodzony w 1951 roku we Wrocławiu. Podczas nauki w Liceum Muzycznym opanował grę na kilku instrumentach, m.in.fortepian (jako główny), skrzypce, obój i organy.

Paweł Kos-Nowicki - dyrygent

Paweł Kos-Nowicki - dyrygent

Absolwent warszawskiej Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina, gdzie kształcił się pod kierunkiem prof. Bogusława Madeya. Uczestniczył także w kursach dyrygenckich prowadzonych przez Sir Colina Daviesa i Jerzego Salwarowskiego.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl