Nuty: Nuty

Nauczmy dzieci śpiewać - podręcznik dla nauczycieli prowadzących zajęcia wokalne z dziećmi i młodzieżą - Paulina Wójcik

20 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Nauczmy dzieci śpiewać' Pauliny Wójcik, to podręcznik skierowany do nauczycieli prowadzących zajęcia wokalne z dziećmi i młodzieżą, który powstał na podstawie dwóch prac dyplomowych autorki - 'Wybrane elementy emisji głosu w aspekcie pracy nauczyciela' i 'Wykorzystanie podręczników Beatrix Podolskiej w umuzykalnianiu dzieci w niepublicznym przedszkolu Kubuś w Krakowie'.Autorka - Paulina Wójcik - jest wokalistką i pedagogiem, ukończyła Akademię Muzyczną w Krakowie na Wydziale Twórczości, Interpretacji i Edukacji Muzycznej (specjalności: nauczanie przedmiotów teoretyczno-muzycznych oraz rytmika) oraz Akademię Muzyczną w Katowicach na wydziale wokalno-instrumentalnym (specjalność wokalno-aktorska).   Tytuł: Nauczmy dzieci śpiewać - podręcznik dla nauczycieli prowadzących zajęcia wokalne z dziećmi i młodzieżąAutor: Paulina WójcikWydawnictwo: Księgarnia AkademickaFormat: 56 str., 144x206mm, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788376388878 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Alpine Muffy Green ochronniki suchu dla dzieci
Alpine Muffy Pink ochronniki suchu dla dzieci rowe
Conn (703883) Saksofon altowy w stroju Eb dla dzieci AS655
Avid Pro Tools 10 (ET) program komputerowy, wersja edukacyjna dla nauczycieli
Joanna Klisowska

Joanna Klisowska

Artystka urodziła się we Wrocławiu i tu podjęła edukację muzyczną jako skrzypaczka a potem studia wokalne w Akademii Muzycznej w klasie Prof. B. E. Werner.

Spotkanie z muzyką filmową w kawiarni „Papuga”

Spotkanie z muzyką filmową w kawiarni „Papuga”

Kawiarnia „Papuga” w Bielsku-Białej przez wiele lat sąsiadowała z bielską szkołą muzyczną stając się częstym miejscem spotkań zarówno uczniów jak i nauczycieli POSM. Chociaż kilka lat temu POSM został przeniesiony do nowego budynku nieco dalej od „Papugi” artyści postanowili ponownie pojawić się w k

Franciszek Schubert

Franciszek Schubert

Artysta ten przyszedł na świat w Wiedniu w roku 1797. Od najmłodszych lat uczył się muzyki wraz z ojcem, aż do czasu gdy ten zdał sobie sprawę z potencjału syna i zapisał go na zajęcia u dyrygenta chóru kościelnego.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl