Nuty: Nuty na Bum Bum Rurki

Najłatwiejsze piosenki na Bum Bum Rurki lub kolorowe dzwonki - plansze - Grzegorz Templin

30 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Najłatwiejsze piosenki na bum bum rurki lub kolorowe dzwonki - plansze' to książka, która stanowi dodatek i uzupełnienie do książeczki 'Najłatwiejsze piosenki na bum bum rurki lub kolorowe dzwonki - nuty' zawierającej te same piosenki, ale zapisane za pomocą kolorowych nut.W 'Najłatwiejszych piosenkach... - planszach' wszystkie piosenki zapisane są sylabami w kolorach dzwonków i bum bum rurek, dzięki czemu w łatwy sposób możemy zagrać każdą piosenkę. Dodatkowym atutem książki jest to, że każda piosenka napisana jest na dwóch stronach, więc po rozłożeniu otrzymujemy format A3 - co umożliwia korzystanie z książki w większych grupach.Świetna pozycja zarówno dla małych jak i dużych grup. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje.Spis piosenek: BiedroneczkaDwa malutkie misieGama C-durKosi, kosi łapciPojedziemy na łówPszczółka śpi w ogrodzieSiała baba makTańczymy labadaTo opolskie dziouchy Wlazł kotek na płotek Tytuł: Najłatwiejsze piosenki na Bum Bum Rurki lub kolorowe dzwonki - PlanszeAutor: Grzegorz TemplinStopień trudności: dla początkującychInstrument: bum bum rurki, dzwonki Notacja muzyczna: zapis nutowy, akordyWydawnictwo: AbsonicFormat: 23 strony, A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788364918582   zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Znane piosenki na Bum Bum Rurki
AN Piosenki i zabawy edukacyjne na Bum Bum Rurki
AN Melodie ludowe na Bum Bum Rurki
AN Templin Grzegorz ″Piosenki i zabawy z ukulele″ ksika
fagot

fagot

Fagot składa się z dwóch drewnianych rur różnej długości połączonych ze sobą w dolnej części instrumentu (tzw. stopie) oraz ustnika w formie podwójnego stroika nakładanego na wygiętą rurkę (często srebrną lub złotą) w kształcie litery "S" nazywaną "Esem". Fagot posiada wyraziste sil

flet

flet

Flet to ogólna nazwa instrumentów dętych drewnianych wargowych (współcześnie często wykonany jest z metalu, srebra, lub złota). Najczęściej spotykane odmiany fletu to flet wielki najpopularniejszy) oraz flet mały (piccolo).

Msza

Msza

Msza jest formą liturgiczną o budowie cyklicznej, śpiewaną a capella bądź z akompaniamentem instrumentalnego obligatta lub nawet całej orkiestry. Msza zwyczajna czyli Ordinearium missae...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl