Nuty: Nuty na Bum Bum Rurki

Piosenki i zabawy edukacyjne na Bum Bum Rurki (+ płyta CD) - Maria Zofia Tomaszewska, Małgorzata Miler - piosenki, nuty i scenariusze zabaw

63 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Pierwszy w Polsce podręcznik przeznaczony dla instruktorów, animatorów, nauczycieli i wszystkich, którzy odkryli potencjał Bum Bum Rurek. Książka zawiera nie tylko zabawy rytmiczno-muzyczne, ale również mnóstwo przykładów edukacyjnych, w których wykorzystamy Bum Bum Rurki. Na 70 stronach książki zawartych zostało kilkadziesiąt scenariuszy zabaw edukacyjnych opartych na 13 piosenkach i 1 tańcu. System kolorów wykorzystano do rozpisania akompaniamentu na rurki w piosenkach. Do każdego utworu zaproponowano od 5 do 8 zabaw. Dzięki ich różnorodności za każdym razem mamy możliwość pracowania nad innymi zdolnościami: muzycznymi, plastycznymi, pamięciowymi, manualnymi i językowymi. Zabawy te poprawiają koncentrację, koordynację wzrokowo-ruchowo-słuchową oraz uczą współpracy w grupie. Podręcznik "Piosenki i zabawy edukacyjne na Bum Bum Rurki" zawiera również płytę CD z nagraniami do scenariuszy zabaw, natomiast w formacie mp3 znajdziemy wersje instrumentalne do przedstawionych w książce piosenek. Na płycie znajduje się także wersja demonstracyjna komputerowej gry pt: "Przybij rurkę". Gra przypomina popularne karaoke na Bum Bum Rurki. Spadające rurki uderzamy w wybranym momencie aby powstała melodia. Płyta zawiera również bardzo przydatne pomoce do wyświetlania np. za pomocą rzutnika jak: Kolorowe nutki, teksty piosenek. Do wydruku mamy graficzne karty pracy pomocne w niektórych zadaniach. Szukasz Bum Bum Rurek? Wszystkie zestawy znajdziesz w naszym sklepie >>> gitaraibas.plZawartość podręcznika:Piosenki wprowadzające w świat dźwięków:- Kolorowy świat Bum Bum Rurek- Sol, Mi- Sol, La, Sol, Mi- Japońska herbata- Mirek dostał hulajnogę- Rodzina GamówŁatwe melodie- Mary małą owcę ma- Idź powiedz cioci- Chińska piosenka o rybieZabawy ruchowe- Bim bam- Bingo- Gimnastyka - rap- Oto Diego- Taniec - uderzaniec Tytuł: Piosenki i zabawy edukacyjne na Bum Bum RurkiAutor: Maria Zofia Tomaszewska, Małgorzata MilerInstrument: Bum Bum RurkiNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: AbsonicFormat: 80 str., A4, oprawa miękka, w komplecie płyta CDJęzyk wydania: polskiISBN: 9788362030651 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Piosenki i zabawy edukacyjne na Bum Bum Rurki
AN Znane piosenki na Bum Bum Rurki
AN Melodie ludowe na Bum Bum Rurki
PWM Altberg Emma, Romaszkowa Zofia - 313 wprawek na fortepian
Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

Scena kabaretowa w Polsce i Kanadzie – Wojtek Gawenda

Scena kabaretowa w Polsce i Kanadzie – Wojtek Gawenda

Od każdego artysty kabaretowego widzowie oczekują wspaniałej zabawy, niezwykłych żartów, które będą bawiły ich do łez. Zazwyczaj do tego przyzwyczaili nas polscy kabareciarze, natomiast jak wygląda to w Kanadzie?

Kwintet Warsaw Camerata

Kwintet Warsaw Camerata

Zespół tworzą liderzy sekcji orkiestry Warsaw Camerata: Adam Zarzycki – I skrzypce, Monika Kos-Nowicka – II skrzypce, Michał Styczyński – altówka, Jerzy Wołochowicz – wiolonczela i Małgorzata Kołcz – kontrabas.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl