Nuty: Nuty

Muzyczne kostki drewniane - Interwały dźwiękowe

32.5 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Znakomite drewniane klocki do nauki interwałów. Interwał to odległość między dwoma dźwiękami. Im dalej dźwięki leżą od siebie, tym większą cyfrą oznaczamy tę odległość. Te unikatowe klocki zaprojektowane zostały w formie kostek do gry. Znajdują się na nich: nazwy interwałów, ich symbole oraz przykłady zobrazowane na pięciolinii.  Klocki można dowolnie układać, rzucać i wymyślać przy tym własne sposoby na zabawę. Pomoc może służyć również jako dodatek do nauki interwałów na instrumencie.Interwały i symbole znajdujące się na produkcie: Pryma czysta(1) Sekunda mała (2>) Sekunda wielka (2) Tercja mała (3>) Tercja wielka (3) Kwarta czysta (4) Kwarta zwiększona (4<) Seksta mała (6>) Seksta wielka (6) Septyma mała (7) Septyma wielka (7<) Oktawa (8) eśli szukasz więcej pomocy muzycznych do nauki teorii przeczytaj nasz artykuł i poznaj nasze propozycje>>>NAJLEPSZE POMOCE DO NAUKI TEORII MUZYKI DLA DZIECI Produkt: Klocki muzyczne - Interwały dźwiękowe Producent: Colorado Wymiary: 25mm x 25mm Opakowanie: kartonowe pudełko Materiał: drewnoPrzeznaczenie: dla dzieci powyżej 3 lat zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Altberg Emma - Czytanki muzyczne na fortepian, z. 1
PWM Altberg Emma - Czytanki muzyczne na fortepian, z. 2
Stagg TB-124 Guiro drewniane
Club Salsa F835280 agogo drewniane, instrument perkusyjny
Mechanika porywająca tłumy

Mechanika porywająca tłumy

DJ jest osobą zajmująca się dobieraniem oraz odtwarzaniem i miksowaniem muzyki na żywo w celu rozbawienia publiczności. Stara się stworzyć płynność muzyczną w swoim występie, łącząc ze sobą różne utwory, a nawet dodając efekty dźwiękowe, sample, utwory typu A capella. DJ-e turntabliści posługują się

Leo Brouwer

Leo Brouwer

Urodził się w Hawanie w 1939 roku w rodzinie od lat związanej z muzyką. Studia muzyczne rozpoczął w swoim ojczystym kraju, a następnie wyjechał do Stanów Zjednoczonych, by tam w Julliard School w Nowym Jorku oraz na Uniwersytecie Hartford doskonalić swoje umiejętności.

Jacques Offenbach

Jacques Offenbach

Francuski kompozytor, znany przede wszystkim z twórczości operetek przyszedł na świat w Kolonii w 1819 roku. Jego ojciec kantor i nauczyciel muzyki postanowił zadbać o muzyczne wykształcenie syna i...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl