Nuty: programy komputerowe


Mijusic Interwały HOME - program do nauki kształcenia słuchu i teorii muzyki

169 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]Co to jest Mijusic Interwały?
Mijusic Interwały to wirtualny nauczyciel, który wprowadzi Cię w świat teorii muzyki. Dowiesz się, czym są interwały, jak są zbudowane, jakie są ich podziały i funkcje. Zestaw testów i gier edukacyjnych ułatwi Ci przyswojenie i usystematyzowanie wiedzy. Zróżnicowanie poziomów trudności pozwala na częste ćwiczenie materiału bez obawy o zniechęcenie lub znużenie. System punktacji w łatwy sposób pozwala skontrolować stopień przyswojonego materiału.
Co zawiera?
Mijusic Interwały to 16 multimedialnych lekcji obejmujących cały zakres wiedzy o interwałach. Zawarte w programie testy, ćwiczenia i gry pozwolą Ci łatwo i szybko przyswoić całą wiedzę o interwałach. DĽwięki wykorzystane w programie zostały zarejestrowane w profesjonalnym studio przez krakowskich instrumentalistów. Baza ćwiczeń i gier jest sukcesywnie powiększana.
Dla kogo?
Mijusic Interwały to program przede wszystkim dla uczniów szkół muzycznych I i II stopnia. Może być wykorzystywany w domu (licencja HOME) lub w muzycznej pracowni komputerowej, bibliotece, czytelni, świetlicy, bądĽ innym miejscu użyteczności publicznej (licencja EDU).
Mijusic Interwały jest doskonałym narzędziem dla muzyków - amatorów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu teorii muzyki. Jeśli nie jesteś uczniem szkoły muzycznej, a chcesz dowiedzieć się, czym są interwały i jak je rozpoznawać - ten program jest właśnie dla Ciebie!
Wersja pudełkowa dla użytkowników indywidualnych zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Danyszowa H., Iszkowska Z., Jargoń J., Leitner M., Moszumańska-Nazar K. - <br />Zbiór ćwiczeń do kształcenia słuchu
PWM Wesoowski Franciszek - Zasady muzyki
EarMaster Pro 5 program komputerowy
AN Maseli Bernard ″Going Home. Dziesi miniatur na wibrafon solo″ ksika
Akademicka Orkiestra Symfoniczna AMKL

Akademicka Orkiestra Symfoniczna AMKL

Orkiestrę tworzą studenci Wydziału Instrumentalnego, a praca w tym zespole – obok indywidualnych zajęć w zakresie gry na instrumencie – jest jednym z najważniejszych obszarów kształcenia młodych instrumentalistów.

Formy muzyki kameralnej  - Forma Sonatowa

Formy muzyki kameralnej - Forma Sonatowa

Początków formy sonatowej można doszukiwać się w epoce baroku. Istotnym elementem dla rozwoju muzyki kameralnej jest powstanie sonaty triowej i solowej z basso continuo.

Marek Pijarowski

Marek Pijarowski

Urodzony w 1951 roku we Wrocławiu. Podczas nauki w Liceum Muzycznym opanował grę na kilku instrumentach, m.in.fortepian (jako główny), skrzypce, obój i organy.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl