Nuty: Nuty

Muzyczna Karta Podarunkowa o wartości 150 zł - bon prezentowy, voucher upominkowy

150 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Muzyczna Karta Podarunkowa to doskonały pomysł na prezent.  Chcesz sprezentować nuty, ale nie wiesz jakie najbardziej sprawiłyby radość osobie obdarowanej? Kup Kartę Prezentową!Po zakupie i opłaceniu zamówienia otrzymasz od nas Kartę w formacie PDF ze specjalnym kodem do jednorazowego wykorzystania podczas zakupów w księgarni. Możesz ją wydrukować i wręczyć jako prezent. Karta będzie miała również nadrukowany termin ważności. Możemy przygotować również inne wartości Karty: 100 zł, 150 zł czy 300 zł. zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

RME HDSPe AES karta muzyczna
RME HDSPe AIO karta muzyczna
RME HDSPe RayDAT karta muzyczna
RME HDSP 9632 karta muzyczna
SZKOŁY NARODOWE

SZKOŁY NARODOWE

Szkoły narodowe to ruch muzyczny, który powstał w drugiej połowie XIX wieku jako odpowiedź na nacisk romantyzmu germańskiego oraz opery włoskiej. Nurt ten miał na celu podkreślać oraz promować wartości oraz piękno poszczególnych narodów...

Poemat symfoniczny

Poemat symfoniczny

Forma muzyczna powstała w epoce romantyzmu, której pochodzenie jest pozamuzyczne, tzn. wywodzi się z dzieł literackich bądź tradycyjnych opowieści.

Anna Wróbel – wiolonczela

Anna Wróbel – wiolonczela

Pochodzi z rodziny o szerokich tradycjach muzycznych. Ukończyła z wyróżnieniem Akademię Muzyczną im. F. Chopina w Warszawie, w klasie prof. A. Wróbla.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl