Nuty: nuty na pianino rozrywka

Mike Cornick: Boogie Piano Book - Six easy pieces - nuty na fortepian w łatwym opracowaniu

68 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Boogie-woogie zyskało na popularności od późnych lat 20 i osiągnęło szczyt w latach 30 do wczesnych lat 40. Publikacja zawiera zbiór sześciu utworów w tym stylu w bardzo prostych opracowaniach. Nuty przeznaczone dla początkujących muzyków. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje.Spis treści:Basic boogieSlow train blues Spooky boogie Walking boogie blues Boogie Etude The bluebell boogie bluesTytuł: Boogie Piano Book - Six easy piecesOpracowanie: Mike CornickStopień trudności: dla początkujących i średnio zaawansowanychInstrument: fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Universal EditionFormat: 112 strony, A4, oprawa miękka + audio onlineJęzyk wydania: angielskiISBN: 9783702448738 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Blackwell Kathy, David - Viola time sprinters. A third book of pieces for viola (utwory na altwk + CD)
PWM Blackwell Kathy, David - Viola time joggers. A first book of very easy pieces for viola (utwory na altwk + CD)
PWM Adele - 25 Easy piano (utwory na fortepian)
PWM Jackson Michael - Really easy piano
Filharmonia Podkarpacka: Pięć miniatur

Filharmonia Podkarpacka: Pięć miniatur

Relacja z Pojawiła się ogromna chęć usłyszenia „Pięciu miniatur” na fortepian Artura Malawskiego w opracowaniu na orkiestrę Piotra Mossa wykonanych ciągiem jedna za drugą, by jeszcze bardziej uwypuklić indywidualny charakter każdej z nich i aby powstała spójność słuchania dająca nową wartość.

Francis Poulenc

Francis Poulenc

Francuski kompozytor oraz pianista należący do słynnej grupy Les Six (do której należeli również Milhaud, Honegger, Auric, Tailleferre i Durey). Przyszedł na świat w Paryżu w roku 1899, a jego muzyczne powołanie pojawiło się już stosunkowo wcześnie.

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl