Nuty: nuty na pianino dla początkujących

Mike Cornick - Easy Blue Piano - nuty na fortepian

74 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Pozycja zawiera kolekcję 10 prostych bluesowych utworów opracowanych na fortepian przez Mike'a Cornick. Utwory w zapisie nutowym, przeznaczone dla początkujących muzyków.Spis utworów:  Things Past Love Those Blues Autumn Colours Wood-Sheddin' A Quiet Corner Just Cruisin' Three Into Five Country and Western Blues A Solent Breeze Cool Blues   Tytuł: Mike Cornick - Easy Blue Piano Autor: Mike Cornick Stopień trudności: dla początkującychInstrument: fortepian Notacja muzyczna: zapis nutowy, Wydawnictwo: Universal EditionFormat: A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9783702427351 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Nord Piano 88 stage piano
PWM Adele - 25 Easy piano (utwory na fortepian)
PWM Rni - It′s easy to play more jazz (utwory na fortepian)
PWM Rni - It′s easy to play jazz (utwory na fortepian)
fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Agata Dalli

Agata Dalli

'Piękny głos, talent aktorski, zmysłowa prezencja sceniczna' - to główne cechy tej wszechstronnie uzdolnionej artystki. Agata Dalli oprócz śpiewu z akompaniamentem orkiestry, wykonuje utwory na fortepian solo oraz śpiewa z własnym akompaniamentem fortepianu.

Romuald Twardowski – kompozytor, pedagog

Romuald Twardowski – kompozytor, pedagog

Urodzony w Wilnie w 1930 r. W latach 1952-57 studiował fortepian i kompozycję w klasie Juliusa Juzeliunasa w Państwowym Konserwatorium Litewskiej SRR w Wilnie. Studia kompozytorskie kontynuował w latach 1957-60 w Państwowej Wyższej Szkole Muzycznej w Warszawie u Bolesława Woytowicza.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl