Nuty: fortepian na cztery ręce

Michael Proksch: A Summer with Elise - 33 Pieces for Piano Duet - nuty na fortepian na cztery ręce

136 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Kolejna propozycja, po udanym wydaniu zbioru A Spaniard for Elise, dla miłośników gry na cztery ręce od Michael'a Proksch'a. W 33 zróżnicowanych stylistycznie utworach - od klasycznych, przez romantyczne, jazz i filmowe - towarzyszymy tytułowej Elizie w podziwianiu gwiazd, wesołej kąpieli, czy podróży pociągiem. Publikacja zawiera utwory o różnym poziomie trudności - od bardzo prostych do bardziej wymagających. Świetna pozycja do gry dla przyjemności, ale też szlifowania techniki. Na stronie wydawnictwa dostępne wykonania utworów w wersji MP3.  Spis utworów (treści): Under the Starlit SkyUp in the MountainsTrustfullyTwo SquirrelsAt the French MoviePenguin WaltzThe Loneliness of MolesBathtime FunThe Secrets of the MeadowsBats at NightForest AirCloud KidsOdd FellowDance TheaterLove LettersAt the Playing FieldQuiet of the EveningCouldn’t Care LessSilence of SoundBreakfast for TwoWho’s Knocking?A Summer with EliseHappy Birthday VariationsSpringtime CadenceCollageJugglersRiding the WavesWild ChaseOn the Road¿Qué pasa?Turkish FunTime OffOrient Express Tytuł: A Summer with Elise / Ein Sommer mit EliseAutor: Michael ProkschStopień trudności: dla początkujących i średnio zaawansowanychInstrument: fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Breitkopf & HartelFormat: 23 x 30,5 cm, 112 stron, oprawa miękkaJęzyk wydania: angielski, niemieckiISBN: 9790004188781 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Jackson Michael - Really easy piano
PWM Nyman Michael - The piano collection
PWM Buble Michael - To Be Loved (utwory na fortepian, wokal i gitar)
PWM Peterson Oscar - Jazz exercises, minuets, etudes & pieces for piano
Jedyny kobiecy duet perkusyjny w Polsce

Jedyny kobiecy duet perkusyjny w Polsce

Dalbergia Duo jest jedynym polskim żeńskim duetem perkusyjnym (marimbowym). Duet założony w 2017 roku ma już na swoim koncie sukcesy o skali międzynarodowej.

Cracow Guitar Quartet

Cracow Guitar Quartet

Początki historii kwartetu sięgają 1993 roku, kiedy to Joanna Baran i Jadwiga Wołek założyły duet gitarowy o nazwie Alirio Duo. Pomimo sukcesów jakie duet odnosił w Polsce i za granicą, artystki postanowiły poszerzyć jego skład, chcąc wzbogacić...

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl