Nuty: Nuty na Bum Bum Rurki

Melodie ludowe na Bum Bum Rurki - Ewa Adamczyk - kolorowe nuty

10 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Bardzo popularne melodie ludowe opracowane na instrument Bum Bum Rurki do grania zespołowego przy użyciu systemu CHROMA-NOTES. Śpiewnik opatrzony jest wskazówkami dla nauczyciela oraz pokazuje jakie rurki użyć przy danej piosence. Szukasz Bum Bum Rurek? Wszystkie zestawy znajdziesz w naszym sklepie >>> gitaraibas.plSpis utworów: CebulkaCzerwone jaogdyHej, bystra wodaHej, idem w lasHej, góralHej, od Krakowa idęHej, żeglujże, żeglarzuIdzie dyscKare konieKrakowiaczek jedenNa Wawel, na WawelPopod turnieTańcowali zbójnicyTańcowała ryba z rakiemTramblankaUciekła mi przepióreczkaWele wele wetkaZa góramiZasiali górale Wszystkie zestawy Bum Bum Rurek dostępne są w naszym partnerskim sklepie >>> gitaraibas.pl <<<Tytuł: Melodie ludowe na Bum Bum RurkiOpracowanie: Ewa AdamczykWydawnictwo: AbsonicFormat: 23 strony A5, miękka oprawaJęzyk wydania: polski zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Melodie ludowe na Bum Bum Rurki
PWM Lutosławski Witold - Najpiękniejszy Lutosławski na fortepian
PWM Fedyczkowski Jzef - Melodie wiata w atwym ukadzie na akordeon
PWM Twardowski Romuald - Kolorowe nutki. atwe utwory na skrzypce i fortepian
"Czas Rozpalić Piec" - czyli melodie na jesień

"Czas Rozpalić Piec" - czyli melodie na jesień

I tak po dusznym i burzowym lecie wreszcie weszła na scenę jesień. Wkroczyła, jak to ona, długim, posuwistym krokiem, powiewając peleryną kolorowych liści, mrucząc pod nosem smętne melodie – zapowiedź zimowych ciemności. Uwerturą jesieni jest karnawał kolorów i światła...

Wolfgang Amadeusz Mozart

Wolfgang Amadeusz Mozart

Urodzony w 1756 roku w Salzburgu Wolfgang Amadeusz Mozart przeszedł do historii jako niepowtarzalny kompozytor, geniusz, jeden z trzech klasyków wiedeńskich. Jego ojciec skrzypek od razu zauważył talent swojego syna, który już w wieku 4 lat grał proste melodie na klawikordzie.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl