Nuty: nauka gry na perkusji

Marcin Lemiszewski: Szkoła na zestaw perkusyjny

34 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Szkoła gry na instrumenty perkusyjne. Nuty dla początkujących. Spis utworów:  Wstęp;Ćwiczenia na werbel;Ćwiczenia na werbel z pauzami;Ćwiczenia na mechanizm pedałowy stopy i werbel;Ćwiczenia usprawniające niezależność nóg;Pierwsze rytmy na zestawie perkusyjnym;Ćwiczenia na otwierany i zamykany hi-hat;Przejścia;Ćwiczenia na podwójną stopę;Rytmy Pop;Rytmy Rock;Rytmy Heavy Metal;Rytmy Funk;Rytmy Disco;Rytmy Hip hop;Rytmy Raegge;Rytmy Jazzowe;Rytmy Blues;Rytmy taneczne Tytuł: Szkoła na zestaw perkusyjnyAutor: Marcin LemiszewskiStopień trudności: dla początkującychInstrument: perkusjaWydawnictwo: ContraFormat: A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 8372159637 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN DVD 12 Szkoła na Cajon
AN DVD 10 Szkoła na Cajon
Valencia CG 1K BK Pack gitara klasyczna zestaw
Alesis Debut Kit zestaw perkusyjny
Marcin Świątkiewicz

Marcin Świątkiewicz

Marcin Świątkiewicz jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich klawesynistów młodego pokolenia. Jego zainteresowania koncentrują się wokół historycznych instrumentów klawiszowych, improwizacji w dawnej i współczesnej stylistyce, a także kompozycji.

Jedyny kobiecy duet perkusyjny w Polsce

Jedyny kobiecy duet perkusyjny w Polsce

Dalbergia Duo jest jedynym polskim żeńskim duetem perkusyjnym (marimbowym). Duet założony w 2017 roku ma już na swoim koncie sukcesy o skali międzynarodowej.

Marcin Sompoliński

Marcin Sompoliński

Od roku 2008 jest stałym dyrygentem niemieckiej orkiestry Concerto Brandenburg specjalizującej się w wykonawstwie muzyki klasycznej na instrumentach historycznych.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl