Nuty: Nuty

Marcin Lemiszewski: Tańce polskie na dwa werble - nuty na duet na werbel

20 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Nuty na dwa werble tańców polskich w opracowaniu Marcina Lemiszewskiego. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje.Spis utworów: 1. Krakowiak; 2. Kujawiak; 3. Polonez; 4. Mazur; 5. Oberek. Tytuł: Marcin Lemiszewski: Tańce polskie na dwa werbleAutor: Marcin Lemiszewski Stopień trudności: dla średnio-zaawansowanych Instrument: 2 werble Wydawnictwo: Contra Język wydania: polskiFormat: 11+7+7 str, A4, miękka oprawa zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Schubert Franz - Tańce na akordeon
JBL Duet II zestaw głośników komputerowych (czarne)
AN Polskie Karaoke vol. 10 DVD
AN Polskie Karaoke vol. 13 DVD
Cracow Guitar Quartet

Cracow Guitar Quartet

Początki historii kwartetu sięgają 1993 roku, kiedy to Joanna Baran i Jadwiga Wołek założyły duet gitarowy o nazwie Alirio Duo. Pomimo sukcesów jakie duet odnosił w Polsce i za granicą, artystki postanowiły poszerzyć jego skład, chcąc wzbogacić...

Jedyny kobiecy duet perkusyjny w Polsce

Jedyny kobiecy duet perkusyjny w Polsce

Dalbergia Duo jest jedynym polskim żeńskim duetem perkusyjnym (marimbowym). Duet założony w 2017 roku ma już na swoim koncie sukcesy o skali międzynarodowej.

Los Desperados

Los Desperados

Los Desperados, czyli Piotr Dębowski i Marcin Czarnecki, występują razem od czasów studiów w Akademii Muzycznej w Łodzi i od wielu lat uchodzą za najlepszy duet gitarowy w Polsce. Uwagę świata gitary zwrócili na siebie swoją wirtuozerią i instrumentalnymi wyczynami...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl