Nuty: Nuty

Magnes mikrofon - 8.5 cm miniatura instrumentu muzycznego

45 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Magnes na lodówkę w kształcie mikrofonu to nie tylko ozdoba ale też prawdziwe dzieło sztuki w formie miniatury. Wykonany został z dbałością o detale i przyciąga uwagę swoim lśniącym srebrnym blaskiem. Może on pełnić funkcję dekoracyjną na lodówce, tablicy magnetycznej lub innej metalowej powierzchni ale także za jego pomocą można przyczepiać notatki, zdjęcia i wiele innych rzeczy. To także idealny prezent dla miłośników muzyki i śpiewania. Jego trwałe wykonanie zapewnia, że pozostanie piękną ozdobą na wiele lat. Magnes mikrofon to znakomity pomysł na prezent dla wokalisty, doda on elegancji do wnętrza i z pewnością zachwyci każdego obdarowanego.  Wymiary: 8.5 cm zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Mini MVS-070 miniatura skrzypiec (7cm)
Sennheiser eW 112 G3 mikrofon bezprzewodowy krawatowy (lavalier), dooklny
Shure Beta 58 A mikrofon dynamiczny
K&M 11581-000-29 magnes do przytrzymywania nut
„Mała historia dużego instrumentu”

„Mała historia dużego instrumentu”

Na pytanie - co to fortepian - potrafi odpowiedzieć każde małe dziecko. Ale jakby się głębiej zastanowić, to większość ludzi ma marną wiedzę o historii tego instrumentu. Jest to oczywiście błąd, bo przedmiot, który przy odpowiedniej umiejętności człowieka, gra w tak piękny sposób, powinien być bardz

Klasyfikacja instrumentówmuzycznych

Klasyfikacja instrumentówmuzycznych

Instrument muzyczny jest przyrządem do wytwarzania muzyki. Na wysokość dźwięku i jego barwę wpływają właściwości fizyczne wibratora, za pomocą którego wytwarzany jest dźwięk w instrumencie muzycznym. Wibrator jest głównym elementem instrumentu muzycznego, dzięki któremu w najprostszy sposób jesteśmy

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl