Nuty: nuty na saksofon

Miniatury w różnych stylach 10 utworów na saksofon altowy (Es) z fortepianem - Alojzy Thomys

27 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Pozycja z serii 'Pedagogicznej' zawiera kolekcję 10 utworów polskiego saksofonisty, pedagoga i kompozytora - Alojzego Thomysa. Zbiór ten ma wprowadzić wykonawcę w klimat brzmieniowy muzyki XX wieku i może służyć jako materiał pedagogiczny doskonalący technikę gry na saksofonie, ale także jako materiał estradowy.Spis utworów: Thomys Alojzy - Miniatura IThomys Alojzy - Miniatura IIThomys Alojzy - Miniatura IIIThomys Alojzy - Miniatura IVThomys Alojzy - Miniatura IXThomys Alojzy - Miniatura VThomys Alojzy - Miniatura VIThomys Alojzy - Miniatura VIIThomys Alojzy - Miniatura VIIIThomys Alojzy - Miniatura X   Tytuł: Miniatury w różnych stylach 10 utworów na saksofon altowy (Es) z fortepianemAutor: Alojzy ThomysStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: saksofon altowy, fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: PWMFormat: 44 str., N4, miękka oprawaJęzyk wydania: polski, angielskiISBN: 832241983X zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Thomys Alojzy - Miniatury w różnych stylach. 10 utworów na saksofon altowy (Es) z fortepianem (+ partia saksofonu)
Yamaha YAS 475 saksofon altowy z futerałem
Arnolds&Sons AAS 110 saksofon altowy
K&M Statyw Saksofon Saksofon altowy Es
Saksofon

Saksofon

Saksofon to instrument dęty, który pomimo iż wykonany jest z metalu należy zaliczyć do grupy instrumentów dętych drewnianych. Klasyfikacja wynika z budowy oraz drewnianego stroika, który jest źródłem dźwięku (podobnego do tego znajdującego się w klarnecie).

Jan Sebastian Bach

Jan Sebastian Bach

Jeden z najwybitniejszych kompozytorów muzyki poważnej tworzący w epoce baroku. Oprócz pisania wspaniałych utworów był również aktywnym muzykiem.

Muzyka kameralna z udziałem fortepianu

Muzyka kameralna z udziałem fortepianu

Według różnych źródeł encyklopedycznych muzyka kameralna to gatunek muzyki obejmujący utwory przeznaczone do wykonywania przez niewielką liczbę instrumentów, tzn. od 2 do 9 , obsadzonych solowo.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl