Nuty: seria lick library

Lick Library - Quick Licks - Zakk Wylde Fast Southern Rock - Andy James (DVD)

126 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Dzięki temu DVD nauczysz się metalowych zagrywek w stylu Zakk Wylde jednego z najwiekszych rock i metalowych gitarzystów - świetna szkoła zawierająca tzw. web support Jeśli pragniesz przenieść swoją grę na wyższy poziom, to z całą pewnością to DVD jest właśnie dla Ciebie! Znajdziesz tu arsenał metalowych zagrywek i solówek w stylu Zakka Wylde - gitarzysty, którego zdecydowanie nie trzeba przedstawiać. W ten fantastyczny świat rockowej gitary elektrycznej wprowadzi Cię Andy James, znany i szanowany gitarzysta oraz nauczyciel.   Tytuł: Lick Library: Guitar Techniques - Zakk WyldeAutor: Andy JamesStopień trudności: dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanychInstrument: gitara elektrycznaSeria: Lick LibraryWydawnictwo: Roadrock InternationalFormat: DVD, Region 0Język wydania: angielski ISBN: 5060088822319 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Epiphone LP Zakk Wylde Bullseye AI gitara elektryczna
Dunlop ZW-45 Crybaby Zakk Wylde efekt gitarowy
Dunlop DHTAP1076 struny gitary akustycznej 12-54 Zakk Wylde
Dunlop DHTEN0266 struny gitary elektrycznej 10-60 Zakk Wylde
Sir James Galway

Sir James Galway

„Człowiek ze złotym fletem” przyszedł na świat w Belfaście w roku 1939. Karierę muzyczną rozpoczął będąc dzieckiem od gry na flażolecie, a mając zaledwie 10 lat wygrał konkurs muzyczny w swoim rodzinnym mieście.

Glenn Gould

Glenn Gould

GLENN GOULD - "JAMES DEAN FORTEPIANU" 25.09.1932 – 4.10.1982

Martyna Pastuszka

Martyna Pastuszka

Wraz z europejskimi zespołami Martyna Pastuszka wzięła udział w wielu nagraniach dla radiowych i telewizyjnych, a wiele spośród nagranych płyt CD oraz DVD otrzymało wyróżnienia prasy muzycznej oraz zostało entuzjastycznie przyjęte przez międzynarodową krytykę muzyczną.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl