Nuty: kolędy na głos i fortepian

Kolędy na jazzowo na głos i fortepian z akordami (PVG) - Kuba Stankiewicz, Magdalena Kruszewska-Pulcyn

19 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Kuba Stankiewicz wraz z Magdaleną Kruszewską-Pulcyn pokusili się o jazzowe opracowanie kolęd. Tych najbardziej znanych. Na głos i fortepian z akordami gitarowymi. Udało im się połączyć nowoczesną harmonię z prostotą wykonania, tak aby poziom trudności odpowiadał również początkującym muzykom. Ponad to tonacje zostały dobrane tak, aby linia melodyczna znajdowała się w średnicy głosu. To również ukłon w stronę początkujących wykonawców szczególnie tych bez wykształcenia wokalnego. Wydania oznaczone jako PVG (Piano Vocal Guitar - Fortepian Melodia Gitara) zawierają zapis nutowy linii melodycznej, nuty na fortepian, akordy gitarowe oraz słowa do piosenek zamieszczonych w publikacji. Więcej o nutach PVG przeczytasz >>> w artykule Spis treści: Bóg się rodziCicha nocDzisiaj w BetlejemGdy się Chrystus rodziGdy śliczna PannaJezus malusieńkiLulajże, JezuniuPrzybieżeli do BetlejemW żłobie leżyWśród nocnej ciszy Więcej publikacji kolędowych z aranżacjami jazzowymi znajdziesz w naszej kolekcji Kolędy na jazzowo. Tytuł: Kolędy na jazzowo na głos i fortepian z akordamiAutor: Kuba Stankiewicz, Magdalena Kruszewska-PulcynInstrument: fortepian, gitara, głosStopień trudności: dla początkujących i średnio zaawansowanychNotacja muzyczna: zapis nutowy, akordy, teksty piosenekWydawnictwo: PWMFormat: 34 strony, A4, oprawa miękkaJęzyk wydania: polskiISBN: 9790274032739   zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Sienkiewicz Kuba - Piosenki na gos z fortepianem
PWM Rni - Keep Calm and Play On na fortepian
MStar pokrowiec na fortepian Yamaha GC1
PWM Rni - Na polsk nut. Wybr utworw na fortepian
Agata Dalli

Agata Dalli

'Piękny głos, talent aktorski, zmysłowa prezencja sceniczna' - to główne cechy tej wszechstronnie uzdolnionej artystki. Agata Dalli oprócz śpiewu z akompaniamentem orkiestry, wykonuje utwory na fortepian solo oraz śpiewa z własnym akompaniamentem fortepianu.

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Händel i uniwersalna historia miłosna o Juliuszu Cezarze z Glyndebourne cz. 3

Händel i uniwersalna historia miłosna o Juliuszu Cezarze z Glyndebourne cz. 3

Uwertura dobiegła końca, kurtyna idzie w górę, słychać jasny, kobiecy głos, wydobywający się z postaci, której kostium ma dać nam obraz bohatera.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl