Nuty: nuty na gitarę

Klassiker der Gitarre 4 - etiudy i utwory gitarowe z XVIII i XIX wieku - nuty na gitarę klasyczną

169 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera zbiór etiud i utworów gitarowych z XVIII i XIX wieku część 4, skomponowanych przez mistrzów gitarowego rzemiosła. Ta profesjonalnie opracowana publikacja przenosi nas w podróż przez bogactwo muzyki klasycznej epok minionych, oferując zarówno kultowe utwory muzyki klasycznej, jak i te niej znane kompozycje. Wydanie obejmuje starannie wybrane utwory, które nie tylko pozwalają gitarzystom na poszerzenie swojego repertuaru, ale również umożliwiają eksplorację różnorodnych technik gry na gitarze. Kompozycje te reprezentują różnorodne style muzyczne i epoki, od delikatnych barokowych sonat po romantyczne utwory o bogatych emocjach i harmoniach. Nuty przeznaczone dla zaawansowanych muzyków. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje. Spis treści: Aguado 14 Etüden Coste 11 Etüden, aus op. 38 Diabelli, Anton Präludium op. 103 Nr. 6 Giuliani 24 Etüden für Gitarre op. 48 Giuliani Drei Präludien op. 83 Nr. 1 3 Giuliani Grande Ouverture op. 61 Giuliani Scherzo op. 101 Nr. 4 Giuliani-Giulelmi Vier Präludien op. 46 Nr. 2 5 Legnani 36 Capricen op. 20 Sor, Fernando Introduction et Variations op. 30 Sor, Fernando Pièce de Société op. 33 Nr. 1 Tytuł: Klassiker der Gitarre 4Autor: różniStopień trudności: dla zaawansowanych Instrument: gitara klasycznaNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Breitkopf & HartelFormat: 168 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielski, niemieckiISBN: 9790200426038 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Bluemark Grifftabelle fur Gitarre książka
Rockbag Eco pokrowiec na gitarę klasyczną 1/2
PWM Powroźniak Józef - Wybór etiud na gitarę, z. 3
AN Niemira Mieczysaw Najpikniejsze etiudy i utwory na akordeon cz. II
Fryderyk Chopin

Fryderyk Chopin

Urodzony w 1810 roku w Żelazowej Woli, znakomity muzyk i kompozytor, który w pełni oddał się jednemu intrumentowi- fortepianowi. Dowodem tego są liczne ballady, etiudy, preludia oraz scherza napisane przez Chopina.

Jean-Philippe Rameau

Jean-Philippe Rameau

Urodzony w 1683 roku w Dijon był jednym z najważniejszych kompozytorów XVIII wieku. W wieku 18 lat wyjechał na studia do Włoch, a po powrocie do Francji pracował jako organistach w wielu francuskich miastach...

ROMANTYZM

ROMANTYZM

Romantyzm w muzyce to epoka, która obejmuje okres od początku XIX wieku aż do pierwszego dziesięciolecia wieku następnego. Jest to etap w sztuce, który uznaje wyższość fantazji i uczucia nad rozumem, liberalizmu nad absolutyzmem Oświecenia, oryginalności nad tradycją greko-łacińską...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl