Nuty: nuty na pianino dla początkujących

Kerstin Strecke: Little Moods - 15 łatwych utworów - nuty na fortepian dla początkujących

72 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Little Moods to fascynująca kolekcja muzyczna, stworzona jako doskonała podstawa do wszechstronnych lekcji gry na fortepianie dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Składająca się z 15 solowych miniatur, atrakcyjnych w brzmieniu, ale również łatwy do uchwycenia, co sprawia, że jest doskonałym narzędziem do nauki. Publikację wyróżnia wszechstronność. Każdy utwór stanowi solidną podstawę, umożliwiając eksperymentalne podejście do nauki. Przetransponowanie utworu na inne klawisze lub traktowanie go jako punktu wyjścia do własnych improwizacji to zaledwie kilka przykładów, zastosowania tych kompozycji. Nuty przeznaczone dla początkujących muzyków. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje. Spis treści: Enjoy! Bus Stop Friendly Tune Lonely Afternoon Weird Thing Summer Clouds Don't mind Cartoon Foggy Day Little Troubles Pinwheels Street Art A Tender Message Flowing Time Rainbow Tytuł: Little Moods - 15 łatwych utworówAutor: Kerstin StreckeStopień trudności: dla początkującychInstrument: fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Boosey & HawkesFormat: 24 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9790004189191 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Paderewski Ignacy Jan - Najpiękniejszy Paderewski na fortepian
PWM Rni - Frozen (utwory na fortepian, wokal i gitar)
PWM Rni - Keep Calm and Play On na fortepian
PWM Thomys Alojzy - Miniatury w różnych stylach. 10 utworów na saksofon altowy (Es) z fortepianem (+ partia saksofonu)
fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Jan Sebastian Bach

Jan Sebastian Bach

Jeden z najwybitniejszych kompozytorów muzyki poważnej tworzący w epoce baroku. Oprócz pisania wspaniałych utworów był również aktywnym muzykiem.

Marek Pijarowski

Marek Pijarowski

Urodzony w 1951 roku we Wrocławiu. Podczas nauki w Liceum Muzycznym opanował grę na kilku instrumentach, m.in.fortepian (jako główny), skrzypce, obój i organy.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl