Nuty: Nuty

Kalendarz Muzyczne inspiracje 2024 - miesięczny na biurko na spirali

35 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Oddajemy w Twoje ręce kolejną, trzecią już edycję kalendarza Muzyczne inspiracje - autorskiego projektu osób pracujących w naszej księgarni Alenuty.plPo raz kolejny stworzyliśmy kalendarz pełen muzycznych inspiracji. A wszystko zaczęło się prawie trzy lata temu od motywacyjnych poniedziałków, które dostarczały pomysłów na radzenie sobie z rutyną czy trudnościami w grze na instrumencie osobom obserwującym nasz profil na Insta czy FB.  Tym razem znajdziesz w nim muzykę wybranych kompozytorek i kompozytorów. Każdy kolejny miesiąc to jedno nazwisko i zbiór nut, który wydał nam się szczególnie ciekawy. Potraktuj to jako inspirację - może przypomnisz sobie jakiś dawno nie ćwiczony utwór, a może poznasz nowego twórcę i odkryjesz muzyczny świat? Daj się zaskoczyć! Uzupełnieniem dla nut są słowa danego artysty czy artystki, które będą Ci towarzyszyć w danym miesiącu. Korzystaj z kalendarza tak często, jak potrzebujesz. Kalendarz wydaliśmy na białym kredowym papierze. W każdym miesiącu towarzyszyć ci będzie jeden zbiór nut z niebanalną okładką i szczególną zawartością. Stronę tytułową ozdabiają wybrane okładki nut. Ich zadaniem jest poprowadzenie Ciebie w inspirujący sposób przez pory roku, nastroje i towarzyszące temu emocje. Tworząc ten kalendarz chcemy zachęcić do grania na instrumencie, do obcowania z muzyką, w takiej formie w jakiej najbardziej lubisz. Zainspiruj się, a my pomożemy Ci spełnić muzyczne marzenia :) Kalendarz idealnie wpasuje się jako stały element wyposażenia Twojego biurka czy nocnej szafki. Będzie też pięknym i praktycznym prezentem dla muzyka, melomana, Twoje przyjaciela, znajomego. Wymiary: 17x20 cm, papier kreda matt 150g, estetyczne bindowanie, możliwość postawienia na biurku (kartonowa podstawka), 14 kartek: okładka, słowa od twórców kalendarza i 12 miesięcy :) zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Glorious DJ Workbench Black - biurko do studia
Glorious DJ Workbench White - biurko do studia
Glorious DJ Workbench Walnut - biurko do studia
Proel DST260 Statyw mikrofonowy biurkowy rozkadany
 Christoph Hartmann

Christoph Hartmann

"Żyj swoimi marzeniami!" Tak brzmi credo Christopha Hartmanna. Oboista ten ,urodzony w Bawarii z entuzjazmem, zaangażowaniem i z przyjemnością muzykuje,biega,i jeżdzi na rowerze.Dzięki tym pasjom odnajduje inspiracje do realizacji kolejnych swych marzeń.

Leo Brouwer

Leo Brouwer

Urodził się w Hawanie w 1939 roku w rodzinie od lat związanej z muzyką. Studia muzyczne rozpoczął w swoim ojczystym kraju, a następnie wyjechał do Stanów Zjednoczonych, by tam w Julliard School w Nowym Jorku oraz na Uniwersytecie Hartford doskonalić swoje umiejętności.

Jacques Offenbach

Jacques Offenbach

Francuski kompozytor, znany przede wszystkim z twórczości operetek przyszedł na świat w Kolonii w 1819 roku. Jego ojciec kantor i nauczyciel muzyki postanowił zadbać o muzyczne wykształcenie syna i...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl