Nuty: Nuty

Kalendarz Muzyczne inspiracje 2022 na biurko - miesięczny

25 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Stworzyliśmy kalendarz pełen muzyczny inspiracji. A wszystko zaczęło się od motywacyjnych poniedziałków, które w mijającym roku obserwującym nasz profil na Insta czy FB ludziom dostarczały pomysłów na radzenie sobie z rutyną czy trudnościami w grze na instrumencie. Do kalendarza wybraliśmy 12 cytatów, które najbardziej Was zainspirowały.  I tak powstał kalendarz Muzycznych inspiracji. Korzystajcie z niego tak często, jak potrzebujecie. Wydaliśmy go na białym kredowym papierze. W każdym miesiącu towarzyszyć ci będzie postać innego instrumentalisty stworzona ręką grafika Andrzeja Tylkowskiego autora Ilustris. Stronę tytułową ozdabiają fotografie zawiązujące do nietuzinkowych rzeczy, które niejednokrotnie inspirują Was muzycznie. A są to kolorowe kredki z klawiaturą fortepianu, miniaturowy fortepian służący jako temperówka. Fotografia gitarzystki to uosobienie muzycznych talentów w naszym alenutowym zespole, a słuchawki z nutami pokazują jak bardzo zależy nam, aby przenieść słuchaną przez Was muzykę na nuty i tym samym zachęcić Was do zagrania jej na ulubionym instrumencie. Kalendarz idealnie wpasuje się jako stały element wyposażenia twojego biurka czy nocnej szafki.  Wymiary: 17x20 cm, papier kreda matt 130g, estetyczne bindowanie, możliwość postawienia na biurku (kartonowa podstawka), 13 kartek: okładka i 12 miesięcy :) zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Ernie Ball 2022 Paradigm Hybrid Slinky struny do gitary elektrycznej 9-46
Glorious DJ Workbench Black - biurko do studia
Glorious DJ Workbench White - biurko do studia
Glorious DJ Workbench Walnut - biurko do studia
 Christoph Hartmann

Christoph Hartmann

"Żyj swoimi marzeniami!" Tak brzmi credo Christopha Hartmanna. Oboista ten ,urodzony w Bawarii z entuzjazmem, zaangażowaniem i z przyjemnością muzykuje,biega,i jeżdzi na rowerze.Dzięki tym pasjom odnajduje inspiracje do realizacji kolejnych swych marzeń.

Leo Brouwer

Leo Brouwer

Urodził się w Hawanie w 1939 roku w rodzinie od lat związanej z muzyką. Studia muzyczne rozpoczął w swoim ojczystym kraju, a następnie wyjechał do Stanów Zjednoczonych, by tam w Julliard School w Nowym Jorku oraz na Uniwersytecie Hartford doskonalić swoje umiejętności.

Jacques Offenbach

Jacques Offenbach

Francuski kompozytor, znany przede wszystkim z twórczości operetek przyszedł na świat w Kolonii w 1819 roku. Jego ojciec kantor i nauczyciel muzyki postanowił zadbać o muzyczne wykształcenie syna i...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl