Nuty: Nuty

Kalendarz miesięczny na biurko - Muzyczne inspiracje 2023

30 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Kolejna edycja kalendarza Muzyczne inspiracje - autorskiego projektu osób pracujących w naszej księgarni Alenuty.plPo raz drugi stworzyliśmy kalendarz pełen muzycznych inspiracji. A wszystko zaczęło się półtora roku temu od motywacyjnych poniedziałków, które dostarczały pomysłów na radzenie sobie z rutyną czy trudnościami w grze na instrumencie osobom obserwującym nasz profil na Insta czy FB. Do stworzenia tegorocznej edycji kalendarza zainspirowały nas nuty i ich niejednokrotnie magiczne okładki.  Oddajemy do Twoich rąk kalendarz z dwunastoma inspiracjami muzycznymi. Korzystaj z niego tak często, jak potrzebujesz. Kalendarz wydaliśmy na białym kredowym papierze. W każdym miesiącu towarzyszyć ci będzie jeden zbiór nut z niebanalną okładką i szczególną zawartością. Stronę tytułową ozdabiają wybrane okładki nut. Ich zadaniem jest poprowadzenie Ciebie w inspirujący sposób przez pory roku, nastroje i towarzyszące temu emocje. Tworząc ten kalendarz chcemy zachęcić do grania na instrumencie, do obcowania z muzyką, w takiej formie w jakiej najbardziej lubisz. A może chciałbyś/chciałabyś spróbować czegoś nowego: nauczyć się grać na fortepianie, skrzypcach, mandolinie? Zaśpiewać solo lub w chórze? Zainspiruj się, a my pomożemy Ci spełnić muzyczne marzenia :) Kalendarz idealnie wpasuje się jako stały element wyposażenia twojego biurka czy nocnej szafki.  Wymiary: 17x20 cm, papier kreda matt 130g, estetyczne bindowanie, możliwość postawienia na biurku (kartonowa podstawka), 13 kartek: okładka i 12 miesięcy :) zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Jeremi UBG 00 2023 911 pokrowiec na ukulele koncertowe
Ernie Ball 2023 Paradigm Super Slinky struny do gitary elektrycznej 9-42
Glorious DJ Workbench Black - biurko do studia
Glorious DJ Workbench White - biurko do studia
 Christoph Hartmann

Christoph Hartmann

"Żyj swoimi marzeniami!" Tak brzmi credo Christopha Hartmanna. Oboista ten ,urodzony w Bawarii z entuzjazmem, zaangażowaniem i z przyjemnością muzykuje,biega,i jeżdzi na rowerze.Dzięki tym pasjom odnajduje inspiracje do realizacji kolejnych swych marzeń.

Leo Brouwer

Leo Brouwer

Urodził się w Hawanie w 1939 roku w rodzinie od lat związanej z muzyką. Studia muzyczne rozpoczął w swoim ojczystym kraju, a następnie wyjechał do Stanów Zjednoczonych, by tam w Julliard School w Nowym Jorku oraz na Uniwersytecie Hartford doskonalić swoje umiejętności.

Jacques Offenbach

Jacques Offenbach

Francuski kompozytor, znany przede wszystkim z twórczości operetek przyszedł na świat w Kolonii w 1819 roku. Jego ojciec kantor i nauczyciel muzyki postanowił zadbać o muzyczne wykształcenie syna i...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl