Nuty: nuty na pianino dla początkujących

Kacey Musgraves: Golden Hour (Easy Piano) - 13 piosenek - łatwe nuty na pianino, akordy i słowa

122 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera 13 utworów z albumu Kacey Musgraves, zdobywczyni nagród Grammy i CMA za album roku 2019. Nuty opracowane w łatwej aranżacji na fortepian.  Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje. Spis treści: Space Cowboy Mother Butterflies Slow Burn Wonder Woman Rainbow Golden Hour Happy & Sad High Horse Lonely Weekend Oh, What A World Velvet Elvis Love Is A Wild Thing Tytuł: Golden Hour (Easy Piano)Artysta: Kacey MusgravesStopień trudności: dla początkującychInstrument: fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Hal LeonardFormat: 72 stron, A4, oprawa miękkaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781705105603 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - No.1 hits. Really easy piano
PWM Rni - Musicals. Really easy piano
PWM Rni - Jazz. Really easy piano
PWM Jackson Michael - Really easy piano
Sonata

Sonata

Nazwa tej formy muzycznej wywodzi się od włoskiego słowa suonare oznaczającego „brzmieć”. Dawniej (XVII wiek) sonata był to utwór instrumentalnym na wiele głosów i w taki sposób stała się przeciwieństwem wokalnej kantaty.

Symfonia

Symfonia

Słowo symfonia wywodzi się z greki z syn- i phone, słowa które używane było przez greków do zdefiniowania konceptów dotyczących „zgodności”. Od XVIII wieku termin ten zaczął być używany odnośnie formy muzycznej wywodzącej się głównie z sonaty, alei również z preludia, suity i uwertury.

Fender czyli jak brzmi legenda...

Fender czyli jak brzmi legenda...

Firmy muzycznej założonej przez Leo Fendera, po drugiej wojnie światowej, chyba nie trzeba przedstawiać. To pierwszy producent gitar elektrycznych i wzmacniaczy na szeroką skalę. Takie hasła jak Telecaster, Jaguar, Mustang, Precission Bass, Jazz Bass... oraz oczywiście Stratocaster, to słowa znane n

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl