Anna Jurksztowicz – „Gdy pada ?nieg”


Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej i trudno je sobie wyobrazić bez świątecznych piosenek. Z tej okazji Anna Jurksztowicz postanowiła nagrać świąteczny utwór, który napawa optymizmem, wprowadzając nas w niepowtarzalną atmosferę grudniowych świąt. W tej nowej piosence składam Państwu życzenia beztroskich świąt Bożego Narodzenia i prawdziwej odwzajemnionej miłości. Wierzę, że w okresie świątecznym uśmiech na Państwa twarzach zawita także podczas słuchania naszej nowej piosenki. Radosnych przygotowań świątecznych! - czytamy pod lyric video. Utwór wyprodukowany został przez artystkę wspólnie z Wojtkiem Olszakiem. Za tekst odpowiada Anna Jurksztowicz i Krzysztof Napiórkowski, muzykę napisał Krzysztof Napiórkowski.

Więcej nagrań video Więcej w tej kategorii

Komentarz


Powiązane Video

BALTIC NEOPOLIS ORCHESTRA - SINFONIETTA parts I-IV
Piotr Wrobel - Moliendo Cafe cz. II, Anna Wrobel, Camerata Vistula
A. Vivaldi - Cztery pory roku: Zima
Somebody That I Used to Know - Walk off the Earth (Gotye - Cover)
Wszystkie video
Rachel Barton Pine

Rachel Barton Pine

Urodzona w 1974 roku Rachel Barton Pine na skrzypcach zaczęła grać w wieku trzech lat, ma za sobą współpracę m.in. z Zubinem Mehtą i Placido Domingo, ale grała też z Jimmym Pagem i Robertem Plantem z Led Zeppelin, a także innymi muzykami, którym bliżej do Hendriksa niż Paganiniego.

Miloš Karadaglic–“Mediterraneo”

Miloš Karadaglic–“Mediterraneo”

Gitara jest obecnie jednym z najbardziej popularnych instrumentów. Jeżeli weźmiemy pod uwagę jej wszechobecność w świecie muzyki rockowej i popularnej, stosunkowo niską cenę (oczywiście mam na myśli te najtańsze modele), a także małe gabaryty, trudno się dziwić...

Skąd wzięła się muzyka?

Skąd wzięła się muzyka?

Czy zadaliście sobie kiedykolwiek pytanie skąd wzięła się muzyka? Czy może jest to taka część naszego życia, że jakoś trudno sobie wyobrazić, że kiedyś mogła nie istnieć i że nasi przodkowie mogli bez niej żyć?

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl