Nuty: jak nauczyć się grać na gitarze

John Petrucci Rock Discipline - szkoła gry na gitarze elektrycznej (+ płyta CD)

148 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Dzięki tej książce Twój styl oraz technika gry staną się naprawdę imponujące. Dowiesz się jak rozwijać szybkość i dokładność gry, poznasz pomocne ćwiczenia chromatyczne. Nauczysz się grać dynamicznie i łączyć fragmenty skal, tworząc długie linie solowe. W prezentowanym podręczniku dostępne są również szczegółowe transkrypcje i pokazy dziesiątek ćwiczeń, przykładów i specjalnych etiud począwszy od łatwych po bardzo trudne. Do książki dołączona jest płyta CD z plikami audio lub MP3. Znajdziesz na niej, podkłady do zagrania partii solowej bez akompaniatora lub będziesz mógł odsłuchać ścieżki demo każdego utworu. Tytuł: John Petrucci Rock DisciplineAutor: John PetrucciStopień trudności: dla początkującychNotacja muzyczna: zapis nutowy, tabulaturyInstrument: gitara elektrycznaWydawnictwo: Alfred Music PublishingFormat: 84 str., A4, miękka oprawa, w komplecie płyta CDJęzyk wydania: angielski ISBN: 9781576234747 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Dunlop JP95 - John Petrucci Signature Cry Baby Wah
Dunlop 427PJP Ultex Jazz III John Petrucci kostka gitarowa
Dunlop PVP 119 John Petrucci Signature zestaw 6 kostek gitarowych
Dunlop John Petrucci Flow Pick, oxblood, 2.00 mm kostka gitarowa
Jerzy Żak – lutnista

Jerzy Żak – lutnista

Początkowo grał na gitarze klasycznej – studiował pod kier. A. Kowalczyka w Łodzi (dyplom 1979) oraz J. Tomasa w Alicante, Hiszpania, 1980-81. Od 1983 r. specjalizuje się w muzyce dawnej grając na historycznych instrumentach szarpanych – lutni, teorbie i gitarze XIX-wiecznej.

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

Od pięciu lat podkrakowska Lanckorona gości uczestników Międzynarodowych Warsztatów Gitarowych. Projekt ten stanowi innowacyjną formę rozwijania umiejętności gry na gitarze połączoną z kształtowanie wrażliwości artystycznej uczestników i poszerzanie ich horyzontów twórczych...

Elektryczne brzmienie

Elektryczne brzmienie

Gitara elektryczna, modna, smukła, piękna. Nieodzowny instrument każdego muzyka rockowego i metalowego. Obecnie istnieją dziesiątki modeli gitary elektrycznej. Jedne idealnie nadają się do mocnego brzmienia, podczas, kiedy inne sprawdzą się w nieco lżejszym repertuarze. Warto wiedzieć, że właściwie

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl