Nuty: szkoły gry na gitarze DVD

John Petrucci - Rock Discipline - szkoła gry na gitarze elektrycznej (DVD)

342 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Niesamowite, epickie DVD na temat sztuki współczesnej gitary rockowej. Po cennym fragmencie rozgrzewki John Petrucci prezentuje jak pracować nad zwiększeniem prędkości i dokładności, proponuje szereg ćwiczeń chromatycznych, zabawę z dynamiką, łączenie skal w celu utworzenia długich linii i wiele, wiele więcej.   Tytuł: John Petrucci Rock DisciplineAutor: John PetrucciStopień trudności: dla średnio zaawansowanychInstrument: gitara elektrycznaWydawnictwo: Alfred Music Publishing Format: DVD, Region 0Język wydania: angielskiISBN: 9780757995507 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Dunlop JP95 - John Petrucci Signature Cry Baby Wah
AN DVD 10 Szkoła na Cajon
AN DVD 12 Szkoła na Cajon
Dunlop 427PJP Ultex Jazz III John Petrucci kostka gitarowa
Jerzy Żak – lutnista

Jerzy Żak – lutnista

Początkowo grał na gitarze klasycznej – studiował pod kier. A. Kowalczyka w Łodzi (dyplom 1979) oraz J. Tomasa w Alicante, Hiszpania, 1980-81. Od 1983 r. specjalizuje się w muzyce dawnej grając na historycznych instrumentach szarpanych – lutni, teorbie i gitarze XIX-wiecznej.

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

Od pięciu lat podkrakowska Lanckorona gości uczestników Międzynarodowych Warsztatów Gitarowych. Projekt ten stanowi innowacyjną formę rozwijania umiejętności gry na gitarze połączoną z kształtowanie wrażliwości artystycznej uczestników i poszerzanie ich horyzontów twórczych...

Elektryczne brzmienie

Elektryczne brzmienie

Gitara elektryczna, modna, smukła, piękna. Nieodzowny instrument każdego muzyka rockowego i metalowego. Obecnie istnieją dziesiątki modeli gitary elektrycznej. Jedne idealnie nadają się do mocnego brzmienia, podczas, kiedy inne sprawdzą się w nieco lżejszym repertuarze. Warto wiedzieć, że właściwie

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl