Nuty: Nuty

Jeszcze większe poruszenie na małej scenie (+ 2 płyta CD) - zbiór scenariuszy przedstawień przedszkolnych - Anna Bomba

34 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja jest zbiorem scenariuszy przedstawień przedszkolnych na różne okazje (m.in. pasowanie na przedszkolaka, powitanie każdej z pór roku, Boże Narodzenie, Wielkanoc, Dzień Rodziny, pożegnanie starszaków itd.). Inscenizacje te pozwolą przekazać przedszkolakom ważne wartości: życzliwość i sympatia w stosunku do kolegów, miłość i przywiązanie do bliskich, szacunek do przyrody, celebrowanie świąt, dbać o więzi rodzinne i koleżeńskie. Dzieci poznają także cechy pór roku i wiele ciekawostek ze świata przyrody. W skład publikacji wchodzą: książka z 12 scenariuszami przedstawień i uroczystości oraz zapisem nutowym piosenek 2 płyty CD z 24 piosenkami i podkładami muzycznymi do nich. Propozycje przedstawień zostały opracowane w taki sposób, by można je było wykorzystać w grupach wiekowych od 3-6 lat – po odpowiednich modyfikacjach ze strony reżysera. Aranżacja piosenek Miłosz Konarski i Mateusz Hrynkiewicz. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje. Spis treści:1. Zamyślona Pani Jesień scenariusz przedstawienia na Powitanie Jesieni 2. Jestem mały przedszkolaczek scenariusz uroczystości z okazji pasowania na przedszkolaka3. Uroki Pani Zimy scenariusz przedstawienia na Powitanie Zimy4. Świętujemy z Mikołajem scenariusz przedstawienia z okazji spotkania z Mikołajem5. Maleńka Miłość scenariusz inscenizacji z okazji Bożego Narodzenia6. Kochamy was! scenariusz uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka7. Zielona Wiosenka scenariusz przedstawienia na Powitanie Wiosny8. Wielkanocne zajączki scenariusz przedstawienia z okazji Wielkanocy9. Bo najlepiej jest z rodzinąscenariusz uroczystości z okazji Święta Rodziny10. Kochamy lato scenariusz przedstawienia na Powitanie Lata11. Czas do szkoły scenariusz uroczystości pożegnania starszaków12. Wakacji nadszedł czas scenariusz przedstawienia na zakończenie roku (przed)szkolnegoZapisy nutowe piosenek Tytuł: Wielkie poruszenie na małej scenieAutor: Anna BombaWydawnictwo: Bliżej przedszkolaFormat: 84 str, w komplecie 2x płyta CDJęzyk wydania: polskiISBN: 9788365915900 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Danyszowa H., Iszkowska Z., Jargoń J., Leitner M., Moszumańska-Nazar K. - <br />Zbiór ćwiczeń do kształcenia słuchu
UDG Sling Bag Trolley Deluxe Set Gold / Bronze
Yamaha VZ735100 płyta zasilacza do 01V
Yamaha WS516200 Płyta PNL PSR-e423
Maciej Zieliński

Maciej Zieliński

W minionym roku Maciej Zieliński bardzo wyróżniał się na scenie muzyki współczesnej. We wrześniu ukazała się jego płyta monograficzna "Across the Millenniums - Muzyka z przełomu tysiącleci" podsumowująca twórczość poważną.

puzon

puzon

Puzon to instrument dęty blaszany o małej menzurze, wyraźnym, ostrym brzmieniu i skali od: B1 do d2. Puzon nie posiada otworów ani charakterystycznych dla instrumentów dętych blaszanych wentyli.

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl