Nuty: nuty na wiolonczelę

Jan Sebastian Bach - Six Suites for Violoncello solo BWV 1007-1012 - Suity wiolonczelowe Bacha - nuty na wiolonczelę solo

84 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Kolekcja najwspanialszych suit wiolonczelowych Jana Sebastiana Bacha w opracowaniu Augusta Wenzingera na wiolonczelę solo. Jest to pozycja niezbędna dla każdego wiolonczelisty, również ze względu na wspaniałe interpretacje Augusta Wenzingera, mającego wieloletnie doświadczenie w dziedzinie nauki o muzyce dawnej.   Tytuł: Bach - Six Suites for Violoncello solo BWV 1007-1012 Autor: J. S. Bach, redakcja: August WenzingerStopień trudności: dla średnio-zaawansowanych Instrument: wiolonczela solo  Notacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Barenreiter Format: 70 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9790006401390 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Bach Johann Sebastian - Drobne utwory na fortepian
PWM Bach Johann Sebastian - Mae preludia na fortepian
PWM Bach Johann Sebastian - atwe utwory na fortepian
PWM Bach Johann Sebastian - Wybrane utwory na akordeon
Jan Sebastian Bach

Jan Sebastian Bach

Jeden z najwybitniejszych kompozytorów muzyki poważnej tworzący w epoce baroku. Oprócz pisania wspaniałych utworów był również aktywnym muzykiem.

Symfonia

Symfonia

Słowo symfonia wywodzi się z greki z syn- i phone, słowa które używane było przez greków do zdefiniowania konceptów dotyczących „zgodności”. Od XVIII wieku termin ten zaczął być używany odnośnie formy muzycznej wywodzącej się głównie z sonaty, alei również z preludia, suity i uwertury.

Sebastian Zawadzki

Sebastian Zawadzki

Wszechstronnie uzdolniony polski muzyk młodego pokolenia; pianista, kompozytor i improwizator. Żyje i tworzy w Kopenhadze współpracując z wieloma uznanymi już artystami.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl