J.S.Bach - Sarabanda, suita h-moll


J.S.Bach - Sarabanda, suita h-moll - Ton Koopman, Amsterdam Baroque Orchestra
Johann Sebastian Bach był jednym z najwybitniejszych kompozytorów w historii muzyki. Jego suita h-moll jest jednym z najbardziej znanych i cenionych utworów. Wykonanie tego utworu przez Ton Koopmana i Amsterdam Baroque Orchestra jest niezwykle piękne i emocjonalne. Sarabanda, która jest częścią tej suity, jest przykładem głębokiej ekspresji i wspaniałej melodie. Koopman i Amsterdam Baroque Orchestra znakomicie radzą sobie z interpretacją tego utworu Bacha, przekazując słuchaczom jego pełne piękno i moc. Jeśli szukasz doskonałego wykonania utworów Bacha, to ta nagrania jest zdecydowanie dla Ciebie.

Więcej nagrań video Więcej w tej kategorii

Komentarz


Powiązane Video

J.S.Bach - polonez, suita h-moll
J.S.Bach - uwertura, suita h-moll - flet
J.S.Bach - bourree, suita h-moll
Bach - suita h-moll cz. Badinerie
Wszystkie video
Suita

Suita

Jedną z najważniejszych form powstałych w epoce baroku jest suita. Jest to seria tańców, które wraz z Bachem i Heandlem zostały uporządkowane w następujące cztery główne tańce...

Jan Sebastian Bach

Jan Sebastian Bach

Jeden z najwybitniejszych kompozytorów muzyki poważnej tworzący w epoce baroku. Oprócz pisania wspaniałych utworów był również aktywnym muzykiem.

Requiem d.moll Gabriel’a Faure- msza żałobna dodająca otuchy

Requiem d.moll Gabriel’a Faure- msza żałobna dodająca otuchy

Po raz pierwszy usłyszałam Requiem Faure mając lat czternaście. Wówczas cała moja percepcja skupiona była na twórczości jednego z klasyków wiedeńskich, twórcy najbardziej znanej mszy żałobnej - Wolfgang’a Amadeus’a Mozart’a.

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl