Nuty: Nuty

Jak narysować Fryderyka Chopina? - instrukcja dla dzieci

12 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Okazuje się, że narysować Fryderyka Chopina wcale nie jest tak trudno! Żyrafa Grażynka i ptaszek Gwarek krok po kroku poprowadzą cię, a jeśli będziesz postępować zgodnie z ich instrukcją na twojej kartce pojawi się nie kto inny, ale sam Fryderyk Chopin!Przygotuj kartkę, ołówek i do dzieła!   Tytuł: Jak narysować Fryderyka Chopina?Autor: Pietruszka i MurzynStopień trudności: dla wszystkichInstrument:Notacja muzyczna: Wydawnictwo: Czuły BarbarzyńcaFormat: 24 str., 210x210 mm , miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788360318430 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Drodowski Mirosaw ″Wielcy kompozytorzy polscy w drodze do wolnoci″ ksika
PWM Chopin Fryderyk - Najatwiejszy Chopin na fortepian
Alpine Muffy Olive Green ochronniki suchu dla dzieci
Conn (703883) Saksofon altowy w stroju Eb dla dzieci AS655
Paweł Kos-Nowicki - dyrygent

Paweł Kos-Nowicki - dyrygent

Absolwent warszawskiej Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina, gdzie kształcił się pod kierunkiem prof. Bogusława Madeya. Uczestniczył także w kursach dyrygenckich prowadzonych przez Sir Colina Daviesa i Jerzego Salwarowskiego.

Jakub Jakowicz

Jakub Jakowicz

Gry na skrzypcach uczył się u swojego ojca Krzysztofa Jakowicza, pod którego kierunkiem studiował w Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Był również ostatnim uczniem jednego z twórców polskiej szkoły skrzypcowej, prof. Tadeusza Wrońskiego.

Kwartet smyczkowy Merlo

Kwartet smyczkowy Merlo

Powstał w 2003 r. z inicjatywy instrumentalistek, na co dzień współpracujących z Nową Orkiestrą Kameralną i Warsaw Cameratą. Zespół tworzą absolwentki Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie: Emilia Walasek-Gorczyca - I skrzypce, Monika Kos-Nowicka - II skrzypce, Ewa Rybarczyk – altówka

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl