Nuty: Nuty

Piotr Mysłakowski: Warszawa Chopinów - przewodnik po Warszawie czasów Fryderyka Chopina

49 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Warszawa Chopinów' Piotra Mysłakowskiego – wybitnego znawcy biografii i genealogii Chopina - to jeden z najrzetelniejszych dotychczasowych przewodników z tak bogatą i dokładną wiedzą historyczną o chopinowskich adresach.W prezentowanym przewodniku po Warszawie - rodzinnym mieście Fryderyka Chopina zostały opisane i zlokalizowane na mapie dzisiejszej Warszawy miejsca związane z historią rodziny Chopinów, sprawdzone i udokumentowane źródłowo.Książka podzielona jest na trzy rozdziały: 1.Warszawa Mikołaja Chopina w jego latach kawalerskich (1788–1806)2.Warszawa rodziny Chopinów – od urodzenia Ludwiki do wyjazdu Fryderyka (1807–1830)3.Warszawa Chopinów po wyjeździe Fryderyka Chopina (1830–1881)   Tytuł: Warszawa ChopinówAutor: Piotr MysłakowskiStopień trudności: dla wszystkichInstrument: Wydawnictwo: Narodowy Instytut Fryderyka ChopinaFormat: 254 str, twarda oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788364823817 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Drodowski Mirosaw ″Wielcy kompozytorzy polscy w drodze do wolnoci″ ksika
PWM Chopin Fryderyk - Najatwiejszy Chopin na fortepian
AN WSC MJ 300 NI gniazdo due stereo
AN WSC MJ 2 NI gniazdo mae mono
Jakub Jakowicz

Jakub Jakowicz

Gry na skrzypcach uczył się u swojego ojca Krzysztofa Jakowicza, pod którego kierunkiem studiował w Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Był również ostatnim uczniem jednego z twórców polskiej szkoły skrzypcowej, prof. Tadeusza Wrońskiego.

Kwartet smyczkowy Merlo

Kwartet smyczkowy Merlo

Powstał w 2003 r. z inicjatywy instrumentalistek, na co dzień współpracujących z Nową Orkiestrą Kameralną i Warsaw Cameratą. Zespół tworzą absolwentki Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie: Emilia Walasek-Gorczyca - I skrzypce, Monika Kos-Nowicka - II skrzypce, Ewa Rybarczyk – altówka

Hanna Kulenty

Hanna Kulenty

Polska kompozytorka. Od 1992 r. mieszka w Warszawie i w Arnhem (Holandia). W latach 1980-86 studiowała kompozycję pod kierunkiem Włodzimierza Kotońskiego w Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl