Nuty: nuty na gitarę

J.S. Bach, Franciszek Wieczorek: Z notatnika Anny Magdaleny - wybór utworów w transkrypcji na gitarę

40 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


25 miniatur pochodzących z drugiej książeczki muzycznej Anny Magdaleny – żony geniusza muzycznego wszech czasów J. S. Bacha. Kilka pokoleń muzyków wychowanych zostało na tych urokliwych tańcach i pieśniach. Transkrypcja gitarowa Franciszka Wieczorka jest wspaniałym materiałem do obeznania młodych gitarzystów z myśleniem polifonicznym oraz zdobnictwem barokowym. Spis utworów na skanie wśród obrazków powyżej. Tytuł: Z notatnika Anny Magdaleny - wybór utworów w transkrypcji na gitaręAutor: opracowanie Franciszek Wieczorek, Jan Sebastian BachStopień trudności: dla średniozaawansowanychNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: ModranFormat: 28 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: - zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Wesoowski Franciszek - Zasady muzyki
PWM Bach Johann Sebastian - Wybrane utwory na akordeon
AN Joachimiak Grzegorz ″Problemy gitarowych transkrypcji tabulatur lutniowych na przykadzie twrczoci Sylviusa Leopolda Weissa″, ksika - WYPRZEDA
PWM Peterson Oscar - Jazz play along (utwory w transkrypcji na instrumenty w stroju Bb, Eb i C +CD)
Franciszek Schubert

Franciszek Schubert

Artysta ten przyszedł na świat w Wiedniu w roku 1797. Od najmłodszych lat uczył się muzyki wraz z ojcem, aż do czasu gdy ten zdał sobie sprawę z potencjału syna i zapisał go na zajęcia u dyrygenta chóru kościelnego.

Franciszek Liszt

Franciszek Liszt

Jeden z najwybitniejszych artystów epoki romantyzmu, znakomity kompozytor oraz pianista węgierski przyszedł na świat w 1811 roku w Raiding. Ojciec Franciszka służył na dworze Esterhazych i był zapalonym muzykiem.

Fryderyk Chopin – Legendarny twórca.

Fryderyk Chopin – Legendarny twórca.

Fryderyk Franciszek Chopin to legenda jeżeli chodzi o muzykę poważną, urodził się w 1810 roku w Żelazowej Woli a zmarł 17 października 1849 roku w Paryżu. Kompozytor ten przeszedł do historii doby romantyzmu, jako najlepszy znawca i pianista w dziejach polskiej muzyki klasycznej. Muzyka Fryderyka Ch

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl