Nuty: nauka gry na saksofonie

Hal Leonard Venova Method (+ video online) - szkoła gry na instrumencie dętym Yamaha Venova Alto

82 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Ta metoda jest przeznaczona dla każdego, kto dopiero uczy się grać na tym zabawnym, instrumencie dętym z prostym palcowaniem przypominającym flet prosty i ekspresyjnym dźwiękiem jak saksofon. Yamaha Venova to instrument dęty z dwuczęściowym korpusem i brzmieniem saksofonu. Posiada dwuoktawowy zakres, palcowanie jak we fletni Pana i jest nastrojony w tonacji F. Ten łatwy w użyciu przewodnik dla początkujących służy jako wprowadzenie do nauki gry na nim i jego technik. Do książki dołączony jest specjalny kod umożliwiający dostęp do materiałów video przez Internet. Dostęp możesz uzyskać za pomocą komputera, smartfonu i tabletu. O tym w jaki sposób uzyskać do nich dostęp przeczytasz >>> w artykule  Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje.Spis utworów: Amazing Grace Edelweiss Eine Kleine Nachtmusik, K. 525 Furusato Hamabe No Uta Happy Birthday To You Heigh-Ho Je Te Veux Joy To The World Little Brown Jug Londonderry Air Mickey Mouse March Moonlight Serenade My Neighbor Totoro O Christmas Tree Ode To Joy Princess Mononoke Scarborough Fair Silent Night Some Day My Prince Will Come Spring Summertime When The Saints Go Marching In Tytuł: Hal Leonard Venova Method (+ video online)Autor: różniStopień trudności: dla początkującychInstrument: Yamaha VenovaNotacja muzyczna: zapis nutowySeria: InstructionalWydawnictwo: Hal LeonardFormat: 48 stron, A4, oprawa miękka, dołączony kod video onlineJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781540064134 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN DVD 10 Szkoła na Cajon
AN DVD 12 Szkoła na Cajon
Steinberg Cubase Artist 7 program komputerowy (darmowy update do wersji 8 online)
Steinberg Cubase Artist 7 EDU program komputerowy, wersja edukacyjna (darmowy update do wersji 8 online)
Tytus Wojnowicz - obój

Tytus Wojnowicz - obój

Studiował m.in. w Akademii Muzycznej w Warszawie oraz we Freiburgu w Niemczech. Od 1989 r. gra z Warszawskim Kwintetem Dętym, z którym nagrał 2 płyty i koncertował w Niemczech, Holandii, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Czechach, Słowacji, na Tajwanie i w USA (m.in. w Carnegie Hall).

Akademicka Orkiestra Symfoniczna AMKL

Akademicka Orkiestra Symfoniczna AMKL

Orkiestrę tworzą studenci Wydziału Instrumentalnego, a praca w tym zespole – obok indywidualnych zajęć w zakresie gry na instrumencie – jest jednym z najważniejszych obszarów kształcenia młodych instrumentalistów.

Leonard Bernstein

Leonard Bernstein

Wspaniały kompozytor, poeta, pianista oraz pierwszy dyrygent orkiestry pochodzącej ze Stanów Zjednoczonych, który zyskał światową sławę. Urodził się w 1918 roku w Lawrence w stanie Massachusetts, studiował na Harvardzie i w Curtis Institute of Music w Filadelfii...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl