Tytus Wojnowicz - obój

Studiował m.in. w Akademii Muzycznej w Warszawie oraz we Freiburgu w Niemczech. Od 1989 r. gra z Warszawskim Kwintetem Dętym, z którym nagrał 2 płyty i koncertował w Niemczech, Holandii, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Czechach, Słowacji, na Tajwanie i w USA (m.in. w Carnegie Hall). Występował z wieloma orkiestrami, wśród których znalazły się: Polska Orkiestra Radiowa, Sinfonia Varsovia czy Orkiestra Filharmonii Narodowej. Jednocześnie Tytus Wojnowicz prowadzi aktywne życie pedagogiczne jako asystent w Akademii Muzycznej w Warszawie.
Artysta ma w swoim dorobku wiele interesujących płyt. Talent i wielka wyobraźnia muzyczna Tytusa Wojnowicza sprawiły, że na każdej z nich został zarejestrowany materiał wyjątkowy, który może zadowolić wszystkich tych, którym nie są obce kultura muzyczna, harmonia, subtelność przekazu, estetyka, a przede wszystkim melodia. Jest to muzyka dla osób, które pragną czegoś więcej niż tylko biernego odbioru. W orkiestrze symfonicznej obój nie jest wyeksponowany, a Tytus Wojnowicz uczynił z oboju instrument wiodący, zwracając uwagę na jego piękne, delikatne brzmienie.

Powiązane Video Wszystkie video

Tytus Wojnowicz - Ta?cz?c w s?o?cu
Tytus Wojnowicz - Brahms w deszczu
J.S.Bach - koncert na obój i skrzypce
„Pierwsze Kroczki” – Mama Dada

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Stadnik Ryszard ″Szkoa na flet prosty″
AN Zaleski Piotr, Klich Jarema, Zieliski Marek ″Metodyka nauczania gry na gitarze″ ksika
AN Maseli Bernard ″Going Home. Dziesi miniatur na wibrafon solo″ ksika
PWM Stachak T., Tomera-Chmiel I., Florek L. - Nasza muzyka 2. Podrcznik do ksztacenia suchu i rytmiki dla drugiej klasy szkoy muzycznej I stopnia

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl