Nuty: fortepian na cztery ręce

Graj ze mną na cztery ręce 2 - nuty na fortepian - Janina Garścia

32 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Zbiór krótkich utworów fortepianowych dla dzieci, w opracowaniu na cztery ręce.Książka polecana do ćwiczeń szczególnie w początkowym etapie nauki gry na fortepianie i pianinie. Niniejsza książeczka z nową okładką autorstwa Joanny Rusinek to doskonała propozycja dla najmłodszych pianistów. Opracowanie autorstwa Janiny Garścia godnie zastępuje niedostępną już na rynku pozycję Drobiazgi na cztery ręce autorstwa S. Raube. Spis utworów:KujawiakMaciekNa fujarceTaniec zbójnickiTy pójdziesz górąUciekła mi przepióreczka w proso Tytuł: Graj za mną na cztery ręce 2 - nuty na fortepian na cztery ręce dla dzieci i nie tylkoAutor: Janina GarściaStopień trudności: dla początkującychInstrument: fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowySeria: Dziecięca - KotWydawnictwo: PWMFormat: 28 str., 227x206 mm, miękka oprawaJęzyk wydania: polski, angielskiISBN: 8322426984 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Garcia Janina - Graj ze mn na cztery rce z.2
PWM Garcia Janina - Abecado na fortepian op. 15
PWM Garcia Janina - Obrazki muzyczne dla najmodszych na fortepian, op. 21
PWM Biskupska Magorzata - atwe koldy na fortepian na cztery rce
fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Marek Pijarowski

Marek Pijarowski

Urodzony w 1951 roku we Wrocławiu. Podczas nauki w Liceum Muzycznym opanował grę na kilku instrumentach, m.in.fortepian (jako główny), skrzypce, obój i organy.

Asen Tanchev

Asen Tanchev

Asen Tanchev – fortepian (Bułgaria/Niemcy)

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl