Nuty: nuty na pianino dla początkujących

Sześć miniatur ekspresyjnych na fortepian op. 74 - nuty fortepian - Janina Garścia

25 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Polecane do nauki gry na fortepianie miniatury Janiny Garścia. Teksty zamieszczone we wstępie wprowadzają w nastrój każdej z kompozycji. Nuty dla początkujących, średnio-zaawansowanych.Spis utworów:     Budda na lotosowym tronie op. 74 (Garścia Janina)    Miasto na wyspie Hokkaido op. 74 (Garścia Janina)    Kamienna lampa w herbacianym ogrodzie op. 74 (Garścia Janina)    Świątynia Daigoii op. 74 (Garścia Janina)    Kamienny ogród op. 74 (Garścia Janina)    Zimowy ogród z sikorką op. 74 (Garścia Janina)   Tytuł: Sześć miniatur ekspresyjnych na fortepian op. 74Autor: Janina GarściaStopień trudności: dla początkujących, średnio-zaawansowanychInstrument: fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: PWMFormat: 82 str. N4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9790274007478           zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Garcia Janina - Obrazki muzyczne dla najmodszych na fortepian, op. 21
PWM Garcia Janina - Abecado na fortepian op. 15
AN Rzepecka Janina ″atwe kwartety smyczkowe″
PWM Garcia Janina - Muzyczne ABC przy fortepianie
Filharmonia Podkarpacka: Pięć miniatur

Filharmonia Podkarpacka: Pięć miniatur

Relacja z Pojawiła się ogromna chęć usłyszenia „Pięciu miniatur” na fortepian Artura Malawskiego w opracowaniu na orkiestrę Piotra Mossa wykonanych ciągiem jedna za drugą, by jeszcze bardziej uwypuklić indywidualny charakter każdej z nich i aby powstała spójność słuchania dająca nową wartość.

4 stulecia wyjątkowego brzmienia

4 stulecia wyjątkowego brzmienia

Gitara jest instrumentem muzycznym z grupy strunowych szarpanych. Klasyczna, zbudowana jest z pudła rezonansowego, gryfu, podstrunnicy i 4 progów na niej. Przeważnie ma sześć strun, lecz można spotkać również gitary z czterema, pięcioma, siedmioma, ośmioma, dziesięcioma a nawet dwunastoma strunami.

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl