Nuty: fortepian na cztery ręce

Graj ze mną na cztery ręce 1 - nuty na fortepian dla dzieci na cztery ręce - Janina Garścia

35 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Świetna pozycja do doskonalenia gry na fortepianie szczególnie w początkowym etapie nauki. Polecamy szczególnie dla najmłodszych dzieci do ćwiczeń wraz z nauczycielem. Nowe wydanie zyskało kolorową szatę graficzną autorstwa Joanny Rusinek. Spis utworów: EchoBębenKołysankaTarantellaKotek i myszkaOpracowanie autorstwa Janiny Garścia godnie zastępuje niedostępną już na rynku pozycję Drobiazgi na cztery ręce autorstwa S. Raube.Tytuł: Graj za mną na cztery ręce 1 - nuty na fortepian na cztery ręce dla dzieci i nie tylkoAutor: Janina GarściaStopień trudności: dla początkującychInstrument: fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowySeria: Dziecięca - KotWydawnictwo: PWMFormat: 28 str., 227x206 mm, miękka oprawaJęzyk wydania: polski, angielskiISBN: 8322418841 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Garcia Janina - Graj ze mn na cztery rce z.2
PWM Garcia Janina - Abecado na fortepian op. 15
PWM Garcia Janina - Obrazki muzyczne dla najmodszych na fortepian, op. 21
PWM Biskupska Magorzata - atwe koldy na fortepian na cztery rce
Suita

Suita

Jedną z najważniejszych form powstałych w epoce baroku jest suita. Jest to seria tańców, które wraz z Bachem i Heandlem zostały uporządkowane w następujące cztery główne tańce...

Rachel Barton Pine w Polsce

Rachel Barton Pine w Polsce

Grała z najważniejszymi dyrygentami i orkiestrami świata, ale można ją też usłyszeć w heavymetalowym zespole. Wirtuozka skrzypiec Rachel Barton Pine już w lutym po raz pierwszy wystąpi w Polsce. W Krakowie, Wrocławiu i Warszawie zagra „Cztery pory roku” Vivaldiego.

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl