Nuty: nuty na wiolonczelę

Giovanni Battista Sammartini: Sonata G-dur for Violoncello and Piano - nuty na wiolonczelę i fortepian

75 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Giovanni Battista Sammartini w Mediolanie – włoski kompozytor, organista, kapelmistrz i nauczyciel. Był organistą katedralnym i kapelmistrzem w Mediolanie. Jego dzieła, szczególnie znamionują nadejście klasycyzmu. Sammartini wykształcił cykl sonatowy i nowy styl instrumentacji pokrewny stylowi szkoły mannheimskiej. Publikacja zawiera jedną z jego sonat - G-dur zaaranżowaną na wiolonczelę i fortepian. Opracowanie zawiera nuty dla średnio-zaawansowanych. Tytuł: Giovanni Battista Sammartini: Sonata G-dur for Violoncello and PianoAutor: Giovanni Battista Sammartini; Aranżacja: Alfred Moffat Stopień trudności: dla średnio-zaawansowanych Instrument: wiolonczela i fortepian Notacja muzyczna: zapis nutowy Wydawnictwo: Schott Format: 16 stron, A4, oprawa miękka Język wydania: angielski ISBN: 9783795795436 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Twardowski Romuald - piewajce wiolonczele. atwe utwory na dwie wiolonczele
PWM Boismortier J.B. SONATA E-Moll na flet, viol da Gamba and B.C.
Hoefner H115BG skrzypce 4/4 model Battista Gaudagnini
Nord Piano 88 stage piano
Giovanni Battista Pergolesi

Giovanni Battista Pergolesi

Urodzony w 1710 roku ten artysta tworzący w epoce baroku żył jedynie 26 lat, niemniej jednak miał ogromny wpływ na późniejszych kompozytor przede wszystkim na Mozarta...

Sonata

Sonata

Nazwa tej formy muzycznej wywodzi się od włoskiego słowa suonare oznaczającego „brzmieć”. Dawniej (XVII wiek) sonata był to utwór instrumentalnym na wiele głosów i w taki sposób stała się przeciwieństwem wokalnej kantaty.

Opera Wrocławska: Don Giovanni

Opera Wrocławska: Don Giovanni

W najnowszej realizacji Opery Wrocławskiej poznajemy świat głównego bohatera opery „Don Giovanni” , w zamyśle reżysera André Hellera Lopesa w zamkniętym świecie ludzkich wyobrażeń.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl